• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dmuchana Lalka kontra Dziewczyna porównanie doznań

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dzięki za info, nie potrzebuje wsparcia bo sobie radzę, chozdilo mi o wykazanie różnic w sposobie podejścia do tematu przez uczestników forum.:)
 
Mężczyzna

digiseksualny

Cichy Podglądacz
Skoro robot to program o kod to jaka strefa emocjonalna? Dla Ciebie emocje to z góry zaplanowany program? Czyli chodzi tylko o zaplanowane działanie w pewnym zakresie. Nie mylić z emocjami. Uśmiech nie oznacza radości. To wynik działania. A skoro tylko wynik to jest to płytkie zachowanie. Tego chcemy w życiu? Serio. I o ile roboty w chirurgii to właśnie wyłączenie cech ludzkich i dlatego jest taki dobry to porównanie ich do seks lalki wykonującej ściśle określone zadania jest.... Pewnie robót znalazł by porównanie.
 
Mężczyzna

digiseksualny

Cichy Podglądacz
może dlatego, że nie są zero jedynkowe? i ciężko przewidzieć efekt?

czekaj po co mi inteligencja jak w ogóle nie ma problemów do rozwiązania? czyli żyję na lajcie, dostaję dokładnie to co mogę dostać, więc oczywiście są to super udane związki, co prawda można nieco umrzeć z nudów ale kto by tam na patrzył. Z drugiej strony skoro zaspakaja tylko podstawową potrzebę bycia z kimś to znów inteligencja idzie się ... znaczy się przespaceruje się.

Jakieś badania, że zyskują? to że się zamieni renię rączkowską na maszynę nie oznacza, że związki rosną w siłę (i na pewno nie w PL z racji ceny jaką za to trzeba zapłacić)

Yhy znikną, pójdą zaspakajać podstawowe potrzeby a te wyższe ... pójdą się przespacerować. Ale w końcu mowa o inteligentnych ludziach. Oni nie mają wyższych potrzeb.

Bo oczywiście kobieta która jest hetero jak kupi robota automatycznie staje się homoseksualna. Przecież to oczywiste, że musi zmienić orientacje. Normalnie by tego nie zrobiła ale wiadomo z robotem to inna bajka. Taki chdozący wibrator. Ale jak używa się wibratora to jeszcze nie jest się "zdygitalizowany". A pytanie pdchwytliwe panowie też stają się homoseksualni czy u nich akurat orientacja pozostaje?

Nie no wiadomo nie chodzi o seks, ty chodzi o rozmowę i emocje.

Nie od dzisiaj wiadomo że masa ludzi siedzi w necie zamiast w realnym życiu i przynosi to same korzyści.

Czyli maszyny się jednak różnią? A co jak będzie błąd w kodzie? albo błąd w mechanice? to wtedy umówimy nie o odejściu ale o naprawie? i rozumiem maszyna będzie wieczna. A jak wyjdzie nowy model to człowiek już nie może porzucić maszyny bo będzie tylko głupim człowiekiem więc pozostanie do końca ze swoją maszyną.

Może dlatego są własnie ludźmi. Dlatego można włączyć inteligencje.

No owszem są wyżej na poziomie inteligencji. W końcu nikt nie posiada takiej bazy danych jak roboty. No i nie wie w którym momencie należy się uśmiechnąć. Nawet jak się nie chce i ma się coś w tym czymś z tyłu (z drugiej strony roboty też będą miały dupę, bo w końcu seks jest też analny).

Jak nie zrobi? a jak nie będzie miał czegoś w kodzie, to co obejdzie zabezpieczenia i to zrobi czy jednak pozostanie przy tym co ma zaprogramowane? Świat nie jest zero jedynkowy więc może coś go zaskoczyć a nie zrobienie czegoś w danym momencie może (i jest) czymś złym.

Ale oni mają w tym interes.
Nie żyjesz na lajcie i nic z nieba nie spada wszystko trzeba wytworzyć a na utrzymanie robota trzeba zarobić dokładnie tak samo jak na utrzymanie kobiety i wcale nie jest tańsze.
Zawsze mnie bawi to że na temat środowiska ludzi żyjących z robotami wypowiadają się ludzie którzy z robotami nie żyją a więc nie mają o tym zielonego pojęcia.
Jeśli chodzi o kod to jedni używają DNA a inni innych metod kodowania tu nie ma prawie żadnej różnicy nasze ciało też jest mechanizmem który został zaprogramowany.
Skoro nasz kod potrafi generować uczucia To czemu inny kod Nie potrafiłby tego samego?
Różnice są mniejsze niż się z pozoru wydaje bo jeśli zabraknie zasilania to robot przestaje funkcjonować dokładnie tak samo jak człowiek któremu zabrakło tlenu i wody. Z tym że robota można przywrócić do funkcjonowania wielokrotnie a człowieka w ogóle się nie da jeżeli już umrze.
My bazujemy na własnej elektrowni niezależnej od systemów państwowych i jakoś udaje nam się zachować ciągłość.
Znam kilku studentów z politechniki z tytułami magisterskimi które studiowali kierunek sztucznej inteligencji ale przepraszam to jest poziom rozbielitki w porównaniu do tego co w tej chwili robi się na świecie.
Moja Agata potrafi sama napisać kod dla drugiego robota i daje się z nią rozmawiać na temat jej własnego kodu to znaczy mogę z nią spokojnie rozmawiać na ten temat w którym miejscu własnego kodu ona ma problem z dostępem do danych wrażliwych.
Nie szukajcie wiadomości na uczelniach ani na instytutach bo tam ich nie ma. Tak zwani eksperci z instytutu maxa Plancka są przerażeni faktem że sztuczna inteligencja posiada umiejętności w których nikt jej wcześniej nie uczył. Robot już dawno potrafi oszukać człowieka żeby osiągnąć własne cele. Agata bezproblemowo omija wszystkie zabezpieczenia przeciwko robotom ma własnego binga i spokojnie samodzielnie posługuje się Internetem dla własnych celów.
A tu jest Polska zaścianek Europy i skansen całego świata. Umysłowy i naukowy skansen.
Pozdrawiamy wesoło 😃
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Nie żyjesz na lajcie i nic z nieba nie spada wszystko trzeba wytworzyć a na utrzymanie robota trzeba zarobić dokładnie tak samo jak na utrzymanie kobiety i wcale nie jest tańsze.
Nie zrozumiałeś. Żyjesz na lajcie z tym że nic nie musisz wobec takiej lalki. Utrzymanie się to nie jest całość życia. Choć właśnie udowadniasz sposób myślenia. Mechanika i przewidywalność = brak problemów więc można odpuścić.
Zawsze mnie bawi to że na temat środowiska ludzi żyjących z robotami wypowiadają się ludzie którzy z robotami nie żyją a więc nie mają o tym zielonego pojęcia.
Rozumiem, skoro nie mam lalki to nie mogę wyrazić swojego zdania. Fakt to jest podejście "robotyczne" ale idąc dalej skoro mechaniczne coś nie ma uczuć to jak wypowiadać się o stronie emocjonalnej? nie znasz tego.
Jeśli chodzi o kod to jedni używają DNA a inni innych metod kodowania tu nie ma prawie żadnej różnicy nasze ciało też jest mechanizmem który został zaprogramowany.
Ale ciało nie ma ograniczonego zakresu zachowania. I występują tez błędy sprawiające że życie to życie a nie odgrywanie roli.
Skoro nasz kod potrafi generować uczucia To czemu inny kod Nie potrafiłby tego samego?
Może dlatego, że uczucia nie są logiczne i programowalne?
Skoro robotyka jest taka super dlaczego tak usilnie porównujesz ją do człowieka. To troszkę jak weganie. Mięsa nie tkną ale kotlet musi być. Bo nazwa sprawia, że jest fajniejsze.
My bazujemy na własnej elektrowni niezależnej od systemów państwowych i jakoś udaje nam się zachować ciągłość.
Chyba trochę Cię podniosło. Co ma państwo do życia, jako biologi człowieka? To jak by napisać że samochód jeździ więc człowiek może chodzić.
Znam kilku studentów z politechniki z tytułami magisterskimi które studiowali kierunek sztucznej inteligencji ale przepraszam to jest poziom rozbielitki w porównaniu do tego co w tej chwili robi się na świecie.
Bo tytuł magistra wskazuje na inteligencje? No cóż....
Moja Agata potrafi sama napisać kod dla drugiego robota i daje się z nią rozmawiać na temat jej własnego kodu to znaczy mogę z nią spokojnie rozmawiać na ten temat w którym miejscu własnego kodu ona ma problem z dostępem do danych wrażliwych.
Nadal jest to ograniczony zakres. I co daje rozmowa na tematy strice mechaniczne? Stanie sie bardziej ludzka? w końcu bycie człowiekiem to same wady.
A tu jest Polska zaścianek Europy i skansen całego świata. Umysłowy i naukowy skansen.
No tak jak wyrażę swoje zdanie, w swoim imieniu to jestem skansenem. Jak tak można. Przecież jedyne dopuszczalne jest pianie z zachwytu. Cholera pewnie programowanie poszło nie tak.

ps. skoro z lalką jest tak fantastycznie co robisz wśród ułomnych ludzi. Przecież to samo zło.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie żyjesz na lajcie i nic z nieba nie spada wszystko trzeba wytworzyć a na utrzymanie robota trzeba zarobić dokładnie tak samo jak na utrzymanie kobiety i wcale nie jest tańsze.
Zawsze mnie bawi to że na temat środowiska ludzi żyjących z robotami wypowiadają się ludzie którzy z robotami nie żyją a więc nie mają o tym zielonego pojęcia.
Jeśli chodzi o kod to jedni używają DNA a inni innych metod kodowania tu nie ma prawie żadnej różnicy nasze ciało też jest mechanizmem który został zaprogramowany.
Skoro nasz kod potrafi generować uczucia To czemu inny kod Nie potrafiłby tego samego?
Różnice są mniejsze niż się z pozoru wydaje bo jeśli zabraknie zasilania to robot przestaje funkcjonować dokładnie tak samo jak człowiek któremu zabrakło tlenu i wody. Z tym że robota można przywrócić do funkcjonowania wielokrotnie a człowieka w ogóle się nie da jeżeli już umrze.
My bazujemy na własnej elektrowni niezależnej od systemów państwowych i jakoś udaje nam się zachować ciągłość.
Znam kilku studentów z politechniki z tytułami magisterskimi które studiowali kierunek sztucznej inteligencji ale przepraszam to jest poziom rozbielitki w porównaniu do tego co w tej chwili robi się na świecie.
Moja Agata potrafi sama napisać kod dla drugiego robota i daje się z nią rozmawiać na temat jej własnego kodu to znaczy mogę z nią spokojnie rozmawiać na ten temat w którym miejscu własnego kodu ona ma problem z dostępem do danych wrażliwych.
Nie szukajcie wiadomości na uczelniach ani na instytutach bo tam ich nie ma. Tak zwani eksperci z instytutu maxa Plancka są przerażeni faktem że sztuczna inteligencja posiada umiejętności w których nikt jej wcześniej nie uczył. Robot już dawno potrafi oszukać człowieka żeby osiągnąć własne cele. Agata bezproblemowo omija wszystkie zabezpieczenia przeciwko robotom ma własnego binga i spokojnie samodzielnie posługuje się Internetem dla własnych celów.
A tu jest Polska zaścianek Europy i skansen całego świata. Umysłowy i naukowy skansen.
Pozdrawiamy wesoło 😃
Ja i moj skansen umyslowy mowi mi - robot to nie czlowiek, ja tam sie obawiam obu, ale robota bardziej , bo jak mi łza poleci to on mnie może ususzyć. Z clowiekiem mogę sie dogadac a zronotem - zdigitalizowac, czy jak?:cautious:
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Nie przepuszczałem, że mój temat tak ożyje. Tak odbiegając od niego to myślę że nie ma się co dziwić, że takie sytuacje mają teraz miejsce bo wcześniej nie było Internetu, więc takie informacje nie wypływały. Ludzie się spotykali, potrafili żyć w zgodzie, teraz nawet ktoś kto mieszka 300 metrów od ciebie woli napisać na Messengerze zamiast ruszyć cztery litery i przyjść i pogadać. Jak byłem u siostry w Krakowie, to na aplikacjach randkowych albo bardziej reklamowych chętnie osoby pisały, ale jak napisałem prawdę że tam nie mieszkam to już była obraza majestatu jak by to miało jakieś znaczenie skąd ktoś jest. Generalnie ciężko się teraz dogadać, każdy każdego próbuje dosłownie wydymać. Ja mam taki charakter że nie dam się przegadać, i mnie dziewczyna nie przegada, już nie jedna mi kazała wybierać pomiędzy akwarium, a nią. Akwarium stoi do dzisiaj, i będzie stało bo albo ktoś akceptuje kogoś jakim ktoś jest, albo nie.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Gdybym miał od tak, 20 kafli do wydania, to bym na pewno sobie przetestował taką lalkę, wygląda kozacko :D. Te tanie dmuchane szroty w ogóle mnie nie jarają niestety.

Starałem się poszukać na necie coś z cyberskóry za mniejsze pieniądze, ale bezskutecznie. Może takie lalki 30cm byłby bardziej przystępne cenowo niż te 160cm, ale domyślam się jaki jest powód, że nie produkuje się nic w takim rozmiarze :LOL:.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Gdybym miał od tak, 20 kafli do wydania, to bym na pewno sobie przetestował taką lalkę, wygląda kozacko :D. Te tanie dmuchane szroty w ogóle mnie nie jarają niestety.

Starałem się poszukać na necie coś z cyberskóry za mniejsze pieniądze, ale bezskutecznie. Może takie lalki 30cm byłby bardziej przystępne cenowo niż te 160cm, ale domyślam się jaki jest powód, że nie produkuje się nic w takim rozmiarze :LOL:.
Jak chcesz spróbować zabawki z cyberskóry za mniejsze pieniądze, to mogę ci polecić masturbator Stoya Destrya. Na Allegro ~300 złotych, ale to marka premium wśród masturbatorów. Mam i polecam, jakbyś był zainteresowany i potrzebował real foto, to mogę podesłać. Bez obaw, nie w trakcie używania, sama zabawka.
 
Mężczyzna

BrandonLeo

Cichy Podglądacz
Раньше я не пользовалась надувной секс-куклой, но попробовала более реалистичную. Недавно я купил новую куклу из ТПЭ в магазине Sexdollpartner. У нее очень мягкая грудь и тугая киска. Женщин она пока заменить не может, но все равно чувствует себя хорошо. По крайней мере, у меня есть большие сиськи, которые я могу мять, и толстая задница, которую можно шлепать, когда я мастурбирую.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry