• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Długie pytanie

DUZZA

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy to dobre miejsce do zadawania takich pytań, ale spróbuję :) W skrócie.
Mam taką przypadłość, że tłuszcz głównie odkłada się u mnie w okolicach miednicy, przez co moje ciało wygląda dość "niecodziennie". Mam mocno rozbudowane pośladki i biodra. Po prostu jest to nieproporcionalne. Wiele lat miałam z tego powodu kompleksy. Zwłaszcza na początku, kiedy dorastałam. Z czasem to przestałam się tym przejmować, chociaż czasami jeszcze zwracam uwagę. Ale do rzeczy. Nie mieszkam teraz w Polsce. Pracuje w Holandii. Jak to na obczyźnie, jestem tutaj żeby zarobić. Jakiś czas temu dostałam, właśnie z racji tego jak wygląda moje ciało, ofertę pracy. Chodziło o występy, czy tam pokazy, na kamerach internetowych. Jak to usłyszałam od jednego z szefów, mam "figurę niecodzienną" :) Praca trochę dziwna i nie do końca dla mnie. Zdecydowałam się bo zaribki były całkiem ok, a nie musiałam pokazywać twarzy. Z czasem dostałam propozycje żeby te występy poszerzyć. Chodziło o występy z partnerem. Nie chcę się zagłębiać, ale się zgodziłam. Nie miałam nikogo, a mam dzieci do utrzymania i sterdzialam, że mogę spróbować. Zwłaszcza, że zbiegło się to z tym jak regularna praca przestała być tak opłacalna z powodu pandemii. Powiedzmy, że te pokazy wymagają ode mnie więcej, teraz, bo nie jestem sama tylko z przydzielonym partnerem. Do tego muszę dużo bardziej uważna, żeby nie było widać twarzy. I tutaj pojawia się problem. Pokazy są na żywo, nie da się ich nagrywać itd. Ale panowie, krodzy biorą w tym udział lubią sobie robić "pamiątki" i chwalić się nimi na wewnetrzym forum. Robią sobie jakie zdjęcia, albo zrzuty ekranu z pokazu i chwalą jak to "dali sobie radę". Nie wrzucają tego nigdzie poza tym forum prywatnym, ale boję się, że coś kiedyś wyjdzie poza I wtedy ktoś w jakiś sposób mnie rozpozna. Z góry powiem, że nie czuję się, że jakoś źle robię. Po prostu mam taką pracę i już. Są tam I plusy i minusy. Kilka rzeczy mnie denerwuje ale staram sobie z nimi radzić. Po prostu ostatnio zaczęłam się z kimś spotykać i zastanawiam się nad tym wszystkim. Walczę z myślami czy z tym skończyć. Dziękuję każdemu komu chciało się to przeczytać.
 

Mortimer

Erotoman
Jeżeli czujesz się z tym źle, skończ to, jeżli uważasz, że to jest ok, rób to dalej?
Także lubie krągłe kobiety, tzn z wydatnym tyłkiem.

I często korzystam z sex kamerek.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zycie to nie je bajka.
Niestety.
Pokazy są na żywo, nie da się ich nagrywać itd.
Ale jednak panowie moja mozliwosc Robią sobie jakie zdjęcia, albo zrzuty ekranu z pokazu i chwalą jak to "dali sobie radę"
A co raz dostanie się do sieci, to i pozostanie w niej na zawsze. Fakt, Polaków nie stać na zdjęcia stokowe a przy tym są ich miliardy i jest mało prawdopodobne aby ktoś wpadł na Twoje i rozpoznał Cie, ale...

Nie wiem co poradzić.
Masz na utrzymaniu dzieci i cokolwiek bym nie powiedział to jednak zawsze i wszędzie one będą na pierwszym miejscu. Zawsze. Byc może kiedyś będą wstydziły się Ciebie, byc może zrozumieją Cie...
W naszej popier.... kulturze szanuje się kobietę, która na 8, 10, 12 godzin oddaje cala siebie, bo szef firmy tak zalecił, ale ta sama kobieta w Twojej sytuacji jest zupełnie inaczej postrzegana.
No i czy nie jest to poje....?

Z mojej strony, szacun!

 

Qubson

Cichy Podglądacz
Twoją figure (z tego co opisujesz) nazywam "południowoamerykańskim zawieszeniem" - Przepraszam za taki kolokwializm. Dla większości mężczyzn jest ona seksowna. To taki sam układ jak duży biust. Kazdy facet w pewnym stopniu lubi, ale nie do końca wie czemu. Otóż przez dziesiątki tysięcy lat szerokie biodra i duży biust były gwarantem potomstwa. Gdzieś podświadomie nam to zostało. Ważnie żeby nie było (lub było jak najmniej) celulitu bo jest nieestetyczny.
Co do Twojej "pracy" powiem tak: Możesz to robić sama, tylko dla siebie i z nikim sie nie dzielić zarobkiem. Używaj okrycia twarzy nawet jeżeli kamere masz ustawioną tak żeby Cie nie było widać - na wszelki wypadek. Rób to co lubisz, a jak cieszy Cie, że faceci podziwiają Twoje ciało to nawet sie nie zastanawiaj. Pamiętaj, że młodość ma sie tylko raz. Proste pieniądze, zero przypału. I najważniejsze - dbaj o dzieciaki. To wszystkie rady ode mnie, całusy i trzymaj sie.
 

Wyśmienity30

Cichy Podglądacz
Musisz być bardzo ostrożna. Ja uważam, że taki wyciek bardzo by Ci zaszkodził ze względu na to, że może nie byłabyś rozpoznawalna w całej Polsce a ni na wakacjach itp. ale lokalnie, nie ważne gdzie byś się przeprowadziła każdy w końcu to odkryje i będą krzywe spojrzenia. Taki specyficzny wybryk, najbardziej zainteresowani to zawsze będą sąsiedzi i lokalna społeczność
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Trupy zawsze predzej czy pozniej wypadaja z szafy, wiec musisz sama rozwazyc zyski i ewentualne straty. Osobiscie bym jednak nie chciała, aby rodzina, znajomi itp odkryli takie "ciekawostki".
 

DUZZA

Cichy Podglądacz
Dziekuje wsztstkim, którzy sue wypowiedzieli i chcieli doradzić. Dziękuję też tym, którzy się odezwali w wiadomościach. Postanowiłam po prostu skończyć te zlecenia, które mam i na razie nie brać nowych. Jeszcze mam 4 wystepy i od końcówki listopada biorę sobie wolne minimum do końca roku, a potem się zatsanowie.
Wielu z was pisalo żebym wysłała zdjęcie. Tak jakpisalam, że nie robię sobie takich, ale wrzucam takie jakby "z pracy"
https://zapodaj.net/6927f73364735.jpg.html
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Nie ma za co! :giggle:
Stapasz po kruchym lodzie, wiec na pewno warto to i owo przemyslec. Moze daj nam znac, jaka dezycje podjełas w nowym roku jesli bedziesz jeszcze do nas zagladac 😁
Pozdrawiam i powodzenia!
Wielu z was pisalo żebym wysłała zdjęcie.
Jakie to typowe tutaj..😂 bo rzeczywiscie problem bez zdjecia jest z automatu nierozwiazywalny:rolleyes:😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry