• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Długie dildo analne, polecajki i zapraszam do dyskusji

Mężczyzna

Maciek12

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich użytkowników 😄
Może zacznę tak, od lat jestem delikatnie ciekawy swojego tyłka, od niedawna ta fantazja wróciła trochę mocniej
i po małym treningu jestem w stanie bez problemu i bólu wsunąć fajne dildo które kupiłem w necie po pijaku dawno temu.
Dildo ma około 18cm długości roboczej :ROFLMAO: i około 3,5-4cm średnicy.
Jestem też sfiksowany na punkcie głębszej penetracji tyłka, niekoniecznie szerokiej.
Stąd pytanie, szukam czegoś dosyć długiego i giętkiego z czym będę mógł się trochę pobawić.
Może ktoś z Was używał już czegoś podobnego i jest mi w stanie polecić coś od siebie. Ciekawi mnie też kwestia lubrykantów jakich używacie.
Ja aktualnie mam wodnego Durexa niebieskiego i preventivo z rossmana (jest dosyć klejący i to w sumie jest fajne)
Btw. zapraszam też na priv chętne do popisania osoby które może są zainteresowane wymianą fotek ;) lub normalną gadką a nie
masakrycznym stulejarstwem :ROFLMAO:
Pozdro 😁

 
Mężczyzna

Krzy

Cichy Podglądacz
Po co tak głęboko ? Wystarczy grubość około 5 do 6 cm i długość do 30 cm żeby się wygodnie używało 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry