• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego orgazm kobiet ma inne podłoże?

Status
Zamknięty.

Manveru

Podrywacz
aprilmoon napisał:
Droga Szarko przez wiele lat juz m.in. rysuje i najwazniejsze czego sie nauczylem podczas tego czasu to to ze piekno lezy w harmoni. Jesli wszystkie luki i wszystkie proporcje do siebie pasuja u kobiety to wtedy taka kobieta (moim zdaniem) jest skonczenie piekna. Dlatego moje poczucie estetyki mowi mi ze jesli kobieta jest drobna to cala taka powinna byc i na odwrot.

Ja też od kilku lat rysuję i muszę stwierdzić, że dużo łatwiej rysuje się bardziej wypukłe łuki :p no i kręcę się wokół fantasy, a w tej dziedzinie większość rysowników unika uwieczniania 'drobnych' kobiet.

Np. to jeden z moich rysunków:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 1c351.html
Wprawdzie dziewoja nie jest jakoś wyjątkowo 'wypukła', ale chuda też nie :p
ps. pod rysunkami używam drugiego pseudonimu - 'brutiks' :)
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Ja też przy większości ujęć rysuję kobiety z większymi piersiami bo bardzo trudno jest tak wycieniować rysunek żeby drobne piersi nie wyglądały zbyt płasko.
 

Electra

Cichy Podglądacz
Heheh... :D
(robicie offtopic...)
Temat--> Tutaj nie ma żadnego ewolucyjnego wytłumaczenia!
Kobieta potrzebuje bliskości i czułości, a nie tylko samej fizyczności!
Dlaczego? Bo jest troszeczkę inaczej zbudowana PSYCHICZNIE.
Większosć kobiet nie potrafi odbyć stosunku z przelotnym facetem, bo nie mają do niego zaufania poprostu.
Powiem inaczej- Boją się ukazać mu swojej nagości, pokazać, jak zachowują się podczas orgazmu...etc...
Dotyk nieznajomego faceta na ciele kobiety może stać się odrażający, no... chyba że owa kocieta jest zwykłą.... "kobietą wyzwoloną"
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Coś mnie się wydaje, że to jednak ja mam rację mówiąc o ewolucyjnej podstawie waszego "inszego" orgazmu skoro nawet altruizm ma ewolucyjne wyjaśnienie.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
A powiedz czego się nie da wyjaśnić? Osoba niewierząca powie, że nawet Bóg jest jedynie zbiorem cech o jakich marzy ludzkość zebranym w jeden wyimaginowany byt. Byt który dał początek, który da koniec, taki który zna wszystkie odpowiedzi.
 

Electra

Cichy Podglądacz
nie chcę sprowadzać wszystkich na inny temat...

A kobiecego orgazmu i jego istoty nie da sie wyjaśnić racjonalnie.
To tak, jakby kazać kociecie pocałować obleśnego, śmierdzącego, obcego faceta... Czego brak? Uroku, poczucia bezpieczeństwa, zaufania, poczucia atrakcyjności...
No i to musi mieć także kobieta, żeby osiągnąć orgazm.
Wszystko... A o ewolucyjne wyjaśnienia pytaj profesorów...
Nie forumowiczów.
 

gosiaa

Cichy Podglądacz
ludzie, przecież to proste! orgazm prawdopodobnie ułatwia zajście w ciąże, ale jeśli kopuluje się z byle jakim partnerem, z kiepskimi genami, to nie warto zachodzić... nasz mózg kontroluje, czy aby dobrze wybrałyśmy i żeby nie marnować jajeczek - jak coś z delikwentem nie tak, mózg ogranicza szanse na zajście w ciąże
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry