• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dla kobiet , moja dolegliwość

Kobieta

Magdaa96

Cichy Podglądacz
Hejka kobietki , na wstępie was pozdrawiam serdecznie wszystkich 🌞. Ale mam do was takie pytanko intymne, czy często u was występują problemy z zatwardzeniem ? I jak sobie radzicie? I czy praca po 10, 12h siedząc też ma wpływ ? Czy może muszę mieć ścisłą dietę itp . Bo ja sobie z tym wgl nie radzę . Czy coś trzeba radykalnego zmienić , bo cała ochota spływa wiecie co mam na myśli.. :(
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja wprawdzie nie kobieta ale też miałem kiedyś z tym problemy. Przede wszystkim dieta - pracę miałem aktywną, kilka km dziennie w nogach, także raczej to nie tryb pracy. Zmieniłem dietę na bogatą w błonnik, więcej owoców i warzyw i pomogło. Ale wcześniej zrobiłem badania i byłem u dietetyka. Forum to nie miejsce na takie zapytania, lepiej udać się do specjalisty.
 
Kobieta

honey

Cichy Podglądacz
Błonnik z ananasem, 3 tabletki na początek, 30 min przed śniadaniem i co 100 ml soku z kiszonej kapusty po kolacji 😀
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry