• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Determinizm genetyczny

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
O to jednak sporo stoi na drodze.
Sam się przełamię i z tym zawalczę nie będę moich lekarzy od głowy błagać na kolanach żeby mi pomagali sam sobie pomogę bo jestem najważniejszą osobą w swoim życiu, bo ja to życie przeżywam. Nie chcę umierać. Los lub Bóg dali mi drugą szansę. Tabletek zeżarłem wtedy tyle że dziwie się że normalnie w miarę żyję pomijając wyżej co napisałem i że w ogóle tą próbę s przeżyłem 4 lata temu.
 
Mężczyzna

WielkiChlop

Cichy Podglądacz
Witam
W giga skrócie urodziłem się incelem ot natura zrobiła sobie żart i urodziłem się inny ale niestety gorszy, bo wady genetyczne są na moją niekorzyść. Po 22 letnim życiu jako incel mogę wam powiedzieć, że życie gościa z ułomnościami jest przyjemne tylko wtedy gdy nie wychodzi ze swojej strefy komfortu i siedzi tylko w tym co mu daje szczęście. W moim przypadku to gry, anime, filmy, kapitan bomba, jedzonko. Nie skłamię was, że xxx daje mi obecnie przyjemność ani seks, bo upadłem tak nisko, że nie mam w wieku 22 lat już WCALE wzwodu ani porannego ani ogólnie widzę laski pod jakie kiedyś miałem uczucie jakby mi miał eksplodować dzisiaj flak i zero podniecenia. Życie incela jest pełne smutku, furstracji i rozgoryczenie, gdyż człowieka definiują jego geny w większej mierze. Udowadnia to zjawisko fizjonomii (nadawanie pozytywnych cech ładnym nadawanie negatywnych brzydkim) albo hipergamia u kobiet. Czy to dla mnie tak zwany it`s over? sądzę, że NIESTETY TAK zostają mi kurtyzany jak wrócę do zdrowia, ręka albo lalka miłości za 6k zł (jakoś tak to wygląda cenowo nie pamiętam) dlatego jeśli ktoś jest incelem jak ja polecam przełknąć blackpill powiem wam szczerze i naprawdę z dobrą intencją, że redpill jest dla normików, a bluepill dla chadów dla inceli jedyną słuszną drogą jest BLACKPILL który głosi prawdę jedyną i słuszną i mówi czego może incel spodziewać się od płci przeciwnej, a jest to jedynie ODRZUCENIE zapraszam do dyskusji jeśli masz hejtować daruj sobie i zignoruj temat. Chcę tutaj same merytoryczne wypowiedzi najlepiej jakby ktoś podobny się wypowiedział.
Robiłeś badania hormonalne? Tarczyca, kortyzol, testosteron, prolaktyna, estradiol?
Jeśli chodzi o depresje, lęki itp to tylko psychoterapia. Im szybciej się zapiszesz na nfz tym lepiej.
Chyba że masz siano na prywatną
Napisz wiadomosć, spróbuje Ci pomoc, jakieś doświadczenie w tym mam
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Kolejny fascynujący i bardzo ciekawy temat... Moja pierwsza myśl była taka, że mogłabym się wypowiedzieć, zostawić jakiś merytoryczny komentarz, napisać coś ku pokrzepieniu serc... i wtedy usłyszałam w mojej głowie cichuteńki głosik:
- Iśka daj spokój... po prostu odpuść... głową muru nie przebijesz 🤷‍♀️

I na koniec zagadka ze specjalną dedykacją głównie dla użytkowników @stroiczek @squarex88888 🙂
Czy Panowie wiedzą kim był Marc Lalonde i czym są "pola Lalonda" ?
To tyle jeśli chodzi o to ile determinują geny w zdrowiu i życiu człowieka.
Pragnę jednocześnie przypomnieć, że zgodnie z definicją WHO: „Zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego dobrostanu fizycznego, umysłowego (psychicznego) i społecznego”.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To tyle jeśli chodzi o to ile determinują geny w zdrowiu i życiu człowieka.
A co to ma wspólnego z faktem, że mężczyzna jest dla kobiet (nie dla gejów) najbardziej atrakcyjny pomiędzy 30 a 35 r. życia? I z tym, że libido spada wraz z wiekiem?
Większość młodzieńców nie jest dla kobiet atrakcyjnych jako potencjalni partnerzy seksualni, ale niestety właśnie w młodości chłopcy są (byliśmy) najbardziej napaleni.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Uwaga dotyczyła faktu, że obwiniacie panowie o to swoje geny.
162 cm wzrostu i liczne zaburzenia psychiczne to nie jest dobry punkt startu. Dlatego pisałem, że kolegę @squarex88888 czekają lata pracy i wyrzeczeń, aby stać się tak atrakcyjnym jak rookie (pierwszoroczniak) w NBA, którego podstawowymi atutami jest w 95% wysoki wzrost i coraz częściej pochodzenie z wysportowanej rodziny.
Ludzie są różni, ale na pewno nie są sobie równi na starcie. Młody człowiek nie jest niezapisaną kartą. Niektórym dziewczętom rośnie pokaźny biust, a innym nie. A to implikuje atencję ze strony mężczyzn na poziomie lub jej brak.
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
162 cm wzrostu i liczne zaburzenia psychiczne to nie jest dobry punkt startu. Dlatego pisałem, że kolegę @squarex88888 czekają lata pracy i wyrzeczeń, aby stać się tak atrakcyjnym jak rookie (pierwszoroczniak) w NBA, którego podstawowymi atutami jest w 95% wysoki wzrost i coraz częściej pochodzenie z wysportowanej rodziny.
Ludzie są różni, ale na pewno nie są sobie równi na starcie. Młody człowiek nie jest niezapisaną kartą. Niektórym dziewczętom rośnie pokaźny biust, a innym nie. A to implikuje atencję ze strony mężczyzn na poziomie lub jej brak.
Z takim podejściem do życia to ty nie poruchasz...
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
A co to ma wspólnego z faktem, że mężczyzna jest dla kobiet (nie dla gejów) najbardziej atrakcyjny pomiędzy 30 a 35 r. życia? I z tym, że libido spada wraz z wiekiem?
Większość młodzieńców nie jest dla kobiet atrakcyjnych jako potencjalni partnerzy seksualni, ale niestety właśnie w młodości chłopcy są (byliśmy) najbardziej napaleni.
Co za pieprzenie?
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
162 cm wzrostu i liczne zaburzenia psychiczne to nie jest dobry punkt startu. Dlatego pisałem, że kolegę @squarex88888 czekają lata pracy i wyrzeczeń, aby stać się tak atrakcyjnym jak rookie (pierwszoroczniak) w NBA, którego podstawowymi atutami jest w 95% wysoki wzrost i coraz częściej pochodzenie z wysportowanej rodziny.
Ludzie są różni, ale na pewno nie są sobie równi na starcie. Młody człowiek nie jest niezapisaną kartą. Niektórym dziewczętom rośnie pokaźny biust, a innym nie. A to implikuje atencję ze strony mężczyzn na poziomie lub jej brak.
No i co, w związku z tym?
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
A co to ma wspólnego z faktem, że mężczyzna jest dla kobiet (nie dla gejów) najbardziej atrakcyjny pomiędzy 30 a 35 r. życia? I z tym, że libido spada wraz z wiekiem?
Większość młodzieńców nie jest dla kobiet atrakcyjnych jako potencjalni partnerzy seksualni, ale niestety właśnie w młodości chłopcy są (byliśmy) najbardziej napaleni.
Jestem po 50-tce, moze nie jestem atrakcyjny, ale jestem napalony i co ty na to?
Mało tego ujawniłem swój wizerunek i nie byl to problem dla pań, coś tu nie gra w Twoich rozważaniach.
Zweryfikuj swoje poglądy. To że bładzisz to jest Twój problem. Ale to , że wprowadzasz w błąd innych to już prawie kryminał:D;)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ray Kroc nie był atrakcyjnym i utalentowanym mężczyzną. Nie był aktorem, nie śpiewał, nie podziwiały go kobiety za osiągnięcia sportowe. Był sprzedawcą. Nadrabiał pracowitością. Dopiero po 50-tce Ray Kroc zdobył nową, bardziej satysfakcjonującą go partnerkę.
W tym celu jednak Ray Kroc musiał pokonać konkurencję (męską), w tym swoich wspólników, którym odebrał prawo do posługiwania się ich nazwiskiem, stanowiącym firmę McDonald's (To nazwisko jest jak Ameryka, kto by chciał jeść u kogoś z głupim, słowiańskim nazwiskiem?).
Czy zatem geny wszystko determinują? Wszystko nie, ale przeciętniak musi liczyć się z ogromem pracy i wyciąganiem wniosków z doznawanych niepowodzeń.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Hmm..w tej chwili nie mam juz siły na twórcza polemikę. Natomiast dla dobra "nauki" stwierdzam, że jestem leniwym przeciętniakiem, troche nieśmiałym i na forum zapoznałem sie dośc blisko z najlepszymi dziewczynami jakie można spotkać. Moją aktywność w tym kierunku ( z jednym wyjątkiem) można porównac do sprintu slimaka. A więc całe Twoje rozważania traktuje jako pier........nie kotka za pomocą młotka.
Ale i tak chyba zostanę Twoim fanem, tylko ze względu na osobista sympatię, którą trudno mi uzasadnić:LOL::)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Może już o tym pisałem, ale moje randkowanie było podyktowane brakiem środków na seks z prostytutką. Było wysokie bezrobocie, a ja nie miałem kompetencji. Gdybym mógł, nie umawiałbym się np. z dwiema dziewczynami tego samego dnia, nie pisałbym do kilku naraz. Gdybym miał środki finansowe w młodości, prawdopodobnie też poszedłbym na divy i zaspokojałbym popęd z kurtyzanami, obdarzonymi urodą, której żadna z moich randkowiczek nie miała.
Niczego bym się nie nauczył z doznanych odrzuceń.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Sam się przełamię i z tym zawalczę nie będę moich lekarzy od głowy błagać na kolanach żeby mi pomagali sam sobie pomogę bo jestem najważniejszą osobą w swoim życiu, bo ja to życie przeżywam. Nie chcę umierać. Los lub Bóg dali mi drugą szansę. Tabletek zeżarłem wtedy tyle że dziwie się że normalnie w miarę żyję pomijając wyżej co napisałem i że w ogóle tą próbę s przeżyłem 4 lata temu.
Czemu masz bana?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry