• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Delikatny czy ostry seks?

adas83

Cichy Podglądacz
Witam,

Jaki seks preferujecie?
Ostry czy delikatny?
Ja lubię czerpać przyjemność z dotyku, pieszczot i całowaniu kobiecego ciała.
Dodatkowo podnieca mnie cichy i szybki oddech kobiety podczas pieszczot i seksu.
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Wszystko zależy od sytuacji. Czasami lubimy delikatnie i namiętnie. Wówczas każde pchnięcie przepełnione jest miłością i pożądaniem. A czasami lubimy ostre ruchanie we wszystkie dziurki oraz face fuck. Tak jak wspomniałem na początku wszystko zależy od danej sytuacji.
 
M

Michalek6969

Guest
Moja kobietka zawsze woli zaczynać delikatnie i się bardzo nie śpieszy. Jak dobrze się rozgrzeje i podnieci wtedy daje mi zrozumiałe sygnały że mam luzować hamulce
 
Kobieta

OnaSzalona

Cichy Podglądacz
Wszystko zależy od sytuacji. Czasami lubimy delikatnie i namiętnie. Wówczas każde pchnięcie przepełnione jest miłością i pożądaniem. A czasami lubimy ostre ruchanie we wszystkie dziurki oraz face fuck. Tak jak wspomniałem na początku wszystko zależy od danej sytuacji.
Też tak uważam, wszystko zależy od sytuacji i nastroju. Nie wyobrażam sobie tylko delikatnego lub tylko ostrego seksu zawsze.
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Sex to nie przepis z książki kucharskiej gdzie opisane jest co po kolei i jak należy robić. Sex to przede wszystkim spontaniczność tylko wtedy można czerpać z niego najwięcej przyjemności.
 
Mężczyzna

Mati320

Cichy Podglądacz
Po co się ograniczać? Seks u mnie jest powiązany z charakterem, gdzie mam usposobienie dominatora, mężczyzny który lubi ostrzejsze doznania, ale przy tym również potrafi być czuły, delikatny i romantyczny.

Także nie mam oporów by na początku kochać się od tyłu, dotykając partnerkę po policzkach,plecach, masować barki.. Aby potem, dosłownie kilka sekund później chwycić ją za kark, zacisnąć go po męsku, złapać za kudły, wyciągnąć plecy w łuk, ruszając ostrzej i szybciej. ;)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zależnie od nastroju i sytuacji. Zazwyczaj jest średni, czasem waniliowy. Naprawdę ostro (szybko i mocno, klapsy, ciągnięcie za włosy, gg itd.) pozwalamy sobie od czasu do czasu, żeby nam w nawyk nie weszło.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Najpierw delikatnie, nie za głęboko i nie za szybko a potem ostre ruchanie tak żeby partnerka miał maxsium przyjemność a jej cipka tryskała że szczęścia 😁
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Ostre jebanie. Chyba że po godzinie jestem już wyżyty, wypompowany i senny po orgazmach, to wtedy nagie ciało kobiety które wcześniej sprawiło mi tyle przyjemności chętnie leniwie liżę, albo jakiś już spokojny seksik - taki bonus na koniec. Powiedzmy pieszczoty erotyczne.
 
Kobieta

ZakochanaNimfa

Cichy Podglądacz
Jaki dzień-taki seks. :p A tak serio, nie umiem się wrzucić w konkretne ramy. Wszystko zależy od mojego i partnera nastroju. Czasami potrzebuję powoli, delikatnie i na spokojnie. A czasami, proszę tylko o mocniej, głębiej i szybciej. Nie ma się co ograniczać. :D Najważniejsze by było namiętnie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry