• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dać innemu ?

Kobieta

sukaPana

Cichy Podglądacz
Krótko .... Mam 37 lat - od 6 lat w związku małżeńskim. Mąż mnie nie bzyka jakieś 3-4 lata. Jak już to raz na pół roku, szybki numerek. W ogóle nie mam orgazmu . Wiedział przed ślubem że mam gorący temperament. Ale chuj wie co się stało. Chocbym stała na głowie robiła co mogę gościu nie chce . Fujara też mu już nie staje. Jest po 40stce. Żyjemy jak wspołlokatorzy. Wszystko wszystkim , ale ja już zwyczajnie po ludzku nie daje rady. Ciśnienie mam że hej . Jest okazja spotkać się ze starym znajomym na gorący seks. Od kilku tygodni piszemy do siebie gorące i mega brudne wiadomości. Spełnienie po prostu każdej fantazji. Oczywiście kolega chce się spotkać dyskretnie. I teraz odbijam się o ścianę.. ciśnienie mam takie,jak za czasów nastoletnich. Oboje lecimy na siebie mega zajebiście . Jak żyć???
 
Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Brać, nawet jak się twój dowie to co? Chcesz się męczyć jak masz parcie na sex? Póki młoda dał bym mu do zrozumienia albo się ogarnie albo koniec lub niech ci da wolną rękę jak mu nie chce się ruchac
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Brać, nawet jak się twój dowie to co? Chcesz się męczyć jak masz parcie na sex? Póki młoda dał bym mu do zrozumienia albo się ogarnie albo koniec lub niech ci da wolną rękę jak mu nie chce się ruchac
Trochę cię nie rozumiem bo w innym temacie sam nie wiesz co zrobić a tu radzisz koledze.
 
Mężczyzna

Marco85

Cichy Podglądacz
Krótko .... Mam 37 lat - od 6 lat w związku małżeńskim. Mąż mnie nie bzyka jakieś 3-4 lata. Jak już to raz na pół roku, szybki numerek. W ogóle nie mam orgazmu . Wiedział przed ślubem że mam gorący temperament. Ale chuj wie co się stało. Chocbym stała na głowie robiła co mogę gościu nie chce . Fujara też mu już nie staje. Jest po 40stce. Żyjemy jak wspołlokatorzy. Wszystko wszystkim , ale ja już zwyczajnie po ludzku nie daje rady. Ciśnienie mam że hej . Jest okazja spotkać się ze starym znajomym na gorący seks. Od kilku tygodni piszemy do siebie gorące i mega brudne wiadomości. Spełnienie po prostu każdej fantazji. Oczywiście kolega chce się spotkać dyskretnie. I teraz odbijam się o ścianę.. ciśnienie mam takie,jak za czasów nastoletnich. Oboje lecimy na siebie mega zajebiście . Jak żyć???
3-4 Lata to kawał czasu. Jak radziłaś sobie z tym do tej pory? chyba dałaś temu przyzwolenie. Ciężko coś doradzić bo to ty znasz obraz całej sytuacji...
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Krótko .... Mam 37 lat - od 6 lat w związku małżeńskim. Mąż mnie nie bzyka jakieś 3-4 lata. Jak już to raz na pół roku, szybki numerek. W ogóle nie mam orgazmu . Wiedział przed ślubem że mam gorący temperament. Ale chuj wie co się stało. Chocbym stała na głowie robiła co mogę gościu nie chce . Fujara też mu już nie staje. Jest po 40stce. Żyjemy jak wspołlokatorzy. Wszystko wszystkim , ale ja już zwyczajnie po ludzku nie daje rady. Ciśnienie mam że hej . Jest okazja spotkać się ze starym znajomym na gorący seks. Od kilku tygodni piszemy do siebie gorące i mega brudne wiadomości. Spełnienie po prostu każdej fantazji. Oczywiście kolega chce się spotkać dyskretnie. I teraz odbijam się o ścianę.. ciśnienie mam takie,jak za czasów nastoletnich. Oboje lecimy na siebie mega zajebiście . Jak żyć???
Pogadaj ze swoim mężem poważnie bo jednak slubowalas mu i musisz mu czarno na białym powiedzieć to co czujesz ,czego Ci brak.On też ma zobowiązania w związku małżeńskim i takie zachowanie jest niedotrzymaniem przysięgi małżeńskiej.
Niech się ogarnie albo aut.
Jeżeli nic nie zrobi to znaczy ,że ma Cię gdzieś i w tej sytuacji chyba będziesz wiedziała co zrobić.
 
Mężczyzna

Seweryn Gemini

Cichy Podglądacz
Seksu już nie ma tak długo, że nawet nie pamiętasz czy to były trzy, czy cztery lata... W takim razie odpowiedź nasuwa się sama, oczywiście że tak
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Pogadaj ze swoim mężem poważnie bo jednak slubowalas mu i musisz mu czarno na białym powiedzieć to co czujesz ,czego Ci brak.On też ma zobowiązania w związku małżeńskim i takie zachowanie jest niedotrzymaniem przysięgi małżeńskiej.
Niech się ogarnie albo aut.
Jeżeli nic nie zrobi to znaczy ,że ma Cię gdzieś i w tej sytuacji chyba będziesz wiedziała co zrobić.
Cóż to jest przysięga? 🤦🏼‍♂️ Naobiecywać możesz wszystko.
 
Mężczyzna

YankesS

Cichy Podglądacz
Trochę cię nie rozumiem bo w innym temacie sam nie wiesz co zrobić a tu radzisz koledze.
Ale to dwie różne sytuacje, ja mam że moja by chciała jednoroazwego sexu z kim innym a tu koleżanka wogole nie ma sexu a ma parcie a mąż jej nie chce dać więc ja bym się posuną do zakończenia tego związku albo dogadać się na układ jakiś albo niech się ogarnie
 
Mężczyzna

masturb.

Nowicjusz
4 lata to kawał czasu. Raczej jak tak długo nie chce sexu, to albo ma inną na boku, albo innego. Jesteś jeszcze młoda i korzystaj póki możesz. Jak jest ktoś, kto z chęcią to z Tobą zrobi - nie zastanawiaj się. Szkoda życia. Nie daj sobie wmówić, że to spadek libido czy coś w tym stylu, po 40-stce jest jeszcze większe. Uwierz.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Czy tylko ja mam wrażenie że autor tego tematu to niedojrzały gimnazjalista, który wkręca że jest kobietą?🤔🤔
Styl wypowiedzi świadczy o gówniarzu, chyba że to facet identyfikujący się jako kobieta, to przepraszam.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
U Odbicie partnerki innemu, koledze Związki 41

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry