• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

:D

Mężczyzna

seba77

Erotoman
Ten "ostry" jest dla mnie wtedy kiedy to ja przejmuję największa inicjatywę i nadaje tempo. A tak wprost lubię czuć jak partnerka znajduje się pod moim ciężarem, kiedy np. podginam jej nogi pod brodę, albo w pozycji od tyłu opieram się mocno na biodrach i mogę wykonywać mocne ruchy ;) kontrola nad jej głową w czasie robienia loda też jest mile widziana :p
 

Alis96

Cichy Podglądacz
Ten "ostry" jest dla mnie wtedy kiedy to ja przejmuję największa inicjatywę i nadaje tempo. A tak wprost lubię czuć jak partnerka znajduje się pod moim ciężarem, kiedy np. podginam jej nogi pod brodę, albo w pozycji od tyłu opieram się mocno na biodrach i mogę wykonywać mocne ruchy ;) kontrola nad jej głową w czasie robienia loda też jest mile widziana :p

Napisz prywatnie , pogadamy😜😜
 

Jurny92

Cichy Podglądacz
Dobrą sprawą jest również podduszanie, czy to dłonią czy w łóżko np. przy pozycji od tyłu, wymierzone, mocne klapsy obowiązkowo. Urozmaicić można również np. gorącym woskiem na ciało naprzemian z kostkami lodu, drapanie paznokciami. Można by wymieniać... ;)
 

Holp1987

Cichy Podglądacz
Ostry ale nie brutalny. Lubię mieć nogi partnerki na ramionach i kontrolować szybkość i moc pchnięć, kiedy widzę, że jest blisko dopycham mocno i do końca i przytrzymuję. Siedząc na mnie przytrzymać pośladki i nadać szybkie tempo i przy tym klapsy. No i trzymanie za włosy podczas robienia loda. Lubię też jak partnerka wjeżdża mnie przodem do mnie a moje ręce obezwładnia trzymając je nad moja głową.
 

Kloceq007

Seks Praktykant
Jeśli ktoś szuka inspiracji, proponuję znaleźć Kristen Scott. Oczywiście nie wszystkie filmy takie są, ale widać, że i takie akcje mogą być przyjemne dla każdego z partnerów;)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry