• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wygląd jest najważniejszy?

Status
Zamknięty.

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Ja na szczęście mam 19 lat i w sumie jestem bardzo tolerancyjny, więc już w tej sprawie wypowiadać się nie będę, gdyż moje wypowiedzi jak widać wzmagają tylko czynnik agresji u Sylwii, a chyba nikt nie chce, aby owa Sylwia pogryzła klawiaturę z nerwów lub opluła monitor na wysokości mojego posta :wink: .
 

sylwia_16

Cichy Podglądacz
drogi koszłaku. i tak będzie najlepiej. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej to przemilcz. mam nadzieje że się rozumiemy
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Ależ ja powiedziałem wiele, nawet było to treściwie, jednakże, jeżeli nie potrafisz odczytać pewnych przesłań zawartych w moich postach, to współczuję.

Restecpa! East side is da best!
 

Emalek

Cichy Podglądacz
Podobny Problem...

Sylwiu nie chcę nic mówić ale mam podobny problem... Uważam że wygląd jest bardzo ważne ale popatrz na to z innej strony, może poprostu Ci zazdroszczą ponieważ ty jako nieliczna potrafisz rozmawiać z facetami. Też mam dość.. za każdym razem jak podchodze do laski to albo zaniemówi ale zaczyna się trzepac... Nie przejmował bym się zbytnio, wkońcu zazdrość ludzka rzecz
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry