• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wygląd jest najważniejszy?

Status
Zamknięty.

Serenity

Seks Praktykant
Ejjjj cisza. Seth witamy po dlugiej nieobecnosci jeszcze niewiemy czy ci wybaczyc :p. Spotkanie dzis o 20 w tej sprawie.

A teraz powaznie :
Hej zamknac sie wszyscy!! Co wy sie klucicie ! Ma byc milo :) Nie oceniac sie bo przeciez kurde to tylko tekst nooo. Koszalek spokojnie :) Kasiulla brrrr a feee przynosic nam tu takie scierwie z antykoncepcji :>
Przeczytajcie sobie ten watek jeszcze raz ... nie wydaje wam sie to smieszne? Sylwia jest mloda, ale nie oceniajmy kurka nikogo tak szybko bo potem sa klutnie. Wiem bo sam na tym forum sie starlem z paroma osobami i na nic to bylo potrzebne...

Wyglada na to, ze podstawowy surowiec sie konczy :) - tolerancja hehehe.
No Koszalek musisz plynac na rejs i troche tu przywiezdz tego.

Odnosnie watku :
Sylwia wiesz zazdrosc jest wszedzie. Jedni ja czuja drudzy nie, ale jesli ci sie tak dobrze rozmawia z chlopakami ( chyba nie pomylilem tematow ? :p ) to gadaj z nimi dalej...


Aha ale tu forumowy skrzat koszalek opalek ma racje. Ten temat to chyba nie do pettingu ? :)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no tak... sylwia ale chcesz coś zmienić? bo ich niestety nie zmienisz. Możesz zmienić jedynie siebie- ale tylko wtedy gdy sama tego chcesz, rozumiesz i uwazasz to za słuszne. zazdrość? ja w sumie nie wiem co to jest. naprawdę- nie zazdroszczę. najwyzej- "Jaaak fajnie... Pojechała na Majorkę- też bym chciała. Ale na pewno jest szczęśliwa- przywiezie fotki- pooglądamy.. A ja za to jadę w góry też mam fajnie"- to mój szczyt zazdrości :wink: więc nie rozumiem jak mozna zazdroscic czegoś takiego, czym jest uroda, wygląd, ciuchy, powodzenie u facetów. Bo akceptuję siebie i wiem, że nie zmienię się z wyglądu, nie będe miała drogich ciuchów bo nie mam kasy (a ubieram sie zarąbiście :p tzn mi sie podoba-w lumpexach) a powodzenie u facetów i tak mam..(to nie jest fajne, jeśli ma się chłopaka oraz nie chce sie zadnych 'skoków w bok').
Więc ja doparuję się istoty problemu w czymś innym niz zazdrości.. Bardziej w.. hmm. w sumie już powiedziałam. napisałam.

sylwia o co ci chodzi w 'samoumieszczaniu się' textów??
 

sylwia_16

Cichy Podglądacz
Z UMIESZCZANIEM TEKSTU. PRZECZYAJ WYŻEJ. ale dobra napoisze jeszcze raz. ten tekst co napisałam jest na forum pod nazwo petting. a ja go tam nie dałam. poprostu sam się tam znalazł. kpw.?
 

sylwia_16

Cichy Podglądacz
Z UMIESZCZANIEM TEKSTU. PRZECZYAJ WYŻEJ. ale dobra napoisze jeszcze raz. ten tekst co napisałam jest na forum pod nazwo petting. a ja go tam nie dałam. poprostu sam się tam znalazł. kpw.?
 

Serenity

Seks Praktykant
kasiulla napisał:
no tak... sylwia ale chcesz coś zmienić? bo ich niestety nie zmienisz. Możesz zmienić jedynie siebie- ale tylko wtedy gdy sama tego chcesz, rozumiesz i uwazasz to za słuszne.

Ja uwazam ze nie ma co sie zmieniac. Sama w ktoryms poscie pisalas zdaje sie ze nie obchodzi cie co ludzie mysla. I bardzo slusznie, i to samo uwazam powinnas powiedziec sylwi :)

Koszalek ja wyczulem to na mile :p dlatego masz tam emotikonke rowniez podkreslajaca ironie :p
 

sylwia_16

Cichy Podglądacz
ej spadaj. wiem jaki masz nick ale mi sie nie podoba!!! i pewnie napiszesz że mój tobie też. ale mi to grzeje. i daj mi spokój. idz głupoty wipisywać innym. a nie mi
 

sylwia_16

Cichy Podglądacz
ej spadaj. wiem jaki masz nick ale mi sie nie podoba!!! i pewnie napiszesz że mój tobie też. ale mi to grzeje. i daj mi spokój. idz głupoty wipisywać innym. a nie mi
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
mnie nie obchodzi co ludzie o mnie myślą. bo czuję się dobrze- mam znajomych, koleżanki, kolegów, nie czuję że mi ktoś zazdrości, nie wyróżniam się z tłumu w ten sposób co Sylwia. Czuję się wspaniale. Ale jesli czułabym się źle w tym małym tłumku, to postarałąbym sie zmienić siebie- bo przecież problem nie tkwi w 29 osobach tylko w jednej... Przecież nie powiesz, że wszystkei dziewczyny z klasy Sylwii to zazdrośnice? Na pewno są albo równie ładne albo neizazdroszczące.. Poza tym dla mnie problem tkwi w wywyższaniu się. Która dziewczyna powie o sobie:
musze przyznac że podobam się chłopakom
Dziewczyny poprostu mi zazdroszczą wszystkiego
że się ubieram tak że mi zazdroszczą to już nie jest moja wina!
przyznaje jestem ładna i mam powodzenie u chłopaków

To troszkę.. hm.. dla mnie jasnee.. Sami wiecie, że zazwyczaj dziewczyny narzekają na siebie;) Dobrze ze Sylwia ma wysoką samoocenę, byleby nie była zbyt wysoka :wink:
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Hahaha Sylwia dorośnij plz a potem pogadajmy bo umrę ze śmiechu, buahahahahahahahaha.

Hej ho, hej ho, na praktyki by się szło, hej ho hej ho hej ho hej ho heeej hooo heeej hooo...
 

sylwia_16

Cichy Podglądacz
ej słuchaj. tu nie chodzi o moją wysoka samoocene!! poprostu to się da dostrzec!! poprostu spotkałam się z tym że klika osób mi powiedziało wprost że podobam się innym i wogóle. i nie myśl ze jestem jakąś egoistką. i myśle tylko o sobie. I moja somoocena nie jest wysoka. mam kompleksy chyba jak każdy. ...
 

Serenity

Seks Praktykant
kasiulla napisał:
mnie nie obchodzi co ludzie o mnie myślą. bo czuję się dobrze- mam znajomych, koleżanki, kolegów, nie czuję że mi ktoś zazdrości, nie wyróżniam się z tłumu w ten sposób co Sylwia. Czuję się wspaniale. Ale jesli czułabym się źle w tym małym tłumku, to postarałąbym sie zmienić siebie- bo przecież problem nie tkwi w 29 osobach tylko w jednej... Przecież nie powiesz, że wszystkei dziewczyny z klasy Sylwii to zazdrośnice? Na pewno są albo równie ładne albo neizazdroszczące.. Poza tym dla mnie problem tkwi w wywyższaniu się. Która dziewczyna powie o sobie:
musze przyznac że podobam się chłopakom
Dziewczyny poprostu mi zazdroszczą wszystkiego
że się ubieram tak że mi zazdroszczą to już nie jest moja wina!
przyznaje jestem ładna i mam powodzenie u chłopaków

To troszkę.. hm.. dla mnie jasnee.. Sami wiecie, że zazwyczaj dziewczyny narzekają na siebie;) Dobrze ze Sylwia ma wysoką samoocenę, byleby nie była zbyt wysoka :wink:

PRawde mowiac o tym nie pomyslalem kasiulla.
Koszalek ona ma 16 lat na dorastanie jeszcze ma czas :)

Dajmy juz temu watkowi spokoj.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
no tak. ma 16 lat. jestem tylko rok starsza. ale hmm- tu moja samoocena troszkę wzrasta :wink: czuję sie o niebo dojrzalsza, hehe..
Przez neta Sylwii nie wychowamy. Sylwia spróbuj pogadać ze swoją mamą- jeśli masz z nią dobry kontakt, albo z kimś, kto ciebie zna, bo my możemy gdybać i domyślać, obrażać ciebie bez końca... A przecież tu nie o to chodzi, że mamy wymyślać, ściemniać dodawać tobie złe cechy, ale tobie pomóc. Zgłoś się do kogoś z kim mozesz porozmawiać w 4 oczy.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry