• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to miłość czy pragnienie seksu?

Status
Zamknięty.

root

Nowicjusz
No więc moje uczucia do niej zniknęły.... w ogule teraz mi na niej nie zależy. To nie była miłość. Dalej trzeba czekać nie wiadomo ile.
 

root

Nowicjusz
Przeczytałem to co napisaliście i zrozumiałem że to jednak nie zakochanie. Coś innego, ale dalej sie czuje jak sie czułem. Sam powinienem najlepiej wieszieć co mi dolega ale nie wiem :? .
 

Szarka

Erotoman
no to może pożądanie :) też fajne uczucie ;) daj szansę na rozwinięcie tego, poprostu ją poznaj, a potem się okaże, nie bój jej się, zaproś ją, macie jakąś fajna pizzerię np ?
 

root

Nowicjusz
Wydaje mi sie że już za późno :( . Teraz nic do niej nie czuije i nie zależy mi na niej. Zwątpiłem że to może być miłość :( . Poczekam i zobacze czy coś sie zmieni. Jak nie to nie wiem co zrobie. Co Wy byście robili na moim miejscu?
 

root

Nowicjusz
Wiem mniej więcej co robić, jak ją prubować poderwac itp. Jednak dalej nie wiem co do niej czuje. Czy to spotkanie z nią pomoże zrozumieć czy naprawde coś do niej czuje?
 

Szarka

Erotoman
oczywiście, że tak inaczej nigdy się tego nie dowiesz, na początku jest sympatia, zaciekawienie, pożądanie i jeżeli się dwoje ludzi rozumie to potem to już miłość. Nie da się kogoś kochać nie znając go
 

root

Nowicjusz
Wiesz ja nigdy miłości nie przeżyłem i nie wiem jak to jest co sie czuje zkąd sie wie czy to miłość czy nie. Ale dalej mam mniejszą pewność do tego że ją kocham niż przedtem, przed przeczytaniem tego wszystkiego i założeniem tego tematu.
 

root

Nowicjusz
Już powoli nie rzoumiem o co Ci chodzi. Raz mówisz żebym sie z nią spotkał może coś z tego wyjdzie a potem mowisz ze to nie miłość.
 

root

Nowicjusz
Nio jak narazie to jestem ustawiony z jej najlepszą koleżanką będe wiedział dokłądniej wszystko. A potem spotkanie z nią :roll: . Prosze mi życzyć powodzenia :p .
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Moim zdaniem można :p Jak się czegoś bardzo chce a potem tego nie dostaje.

PS. Sądzę, że Ci nikt tu nie odpowie tak naprawdę co czujesz. Wkońcu to tylko Ty wiesz co tak naprawdę czujesz i musisz sobie szczerze na to pytanie odpowiedzieć.
 

root

Nowicjusz
Wiedziałem że sie nie uda i sie nie udało. Poprostu ona nawet nie chce sie ze mna spotkac unika mnie jak ognia ponad miesdiac odkłada spotkanie. Ech trudno pech i tyle. Coraz bardziej trace nadzieje ze z jakąkolwiek mi sie uda :( :( :( . Dzięki za pomoc.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry