• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to już fetyszyzm, czy jeszcze gust estetyczny?

FianceMan29

Cichy Podglądacz
Witajcie. Jestem zupełnie nowy na forum, a więc będę wdzięczny za wyrozumiałość. Chciałbym podzielić się, zapytać o pewna kwestię. Otóż od nastoletniego wieku działa na mnie szczególnie pewien element damskiej garderoby - kozaki. Ogólnie każdy model, ale najbardziej ciemne, ze skóry. Oglądam się za nimi na ulicy ( o tym może będzie inny post), wyłapuję ich występowanie w filmach dla dorosłych. Mojej partnerce jeszcze o tym wprost nie powiedzialem, ale kilka razy podczas zwyklej rozmowy dałem do zrozumienia, że lubię je. Ale żeby była jasność: nie pragnę być zdominowany, nie pragnę kozaków lizać, ani być przez nie gnieciony. Jednak mimo wszystko posiadanie ich przez kobietę podczas stosunku doprowadziłoby mnie do prawdziwej ekstazy...

I tu chciałbym zadać pytanie, do Panów: ma ktoś tak?, Do Pań: czy zdajecie sobie sprawę, że kozakami możecie kusić mężczyzn? Czy to duży problem dla Was włożyć takie buty "do łózka"?
 
M

Mastus

Guest
Chciałem zauważyć, że kobiece nóżki zawsze są bardziej atrakcyjne na wysokim obcasie ...;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry