• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Status
Zamknięty.

prawiczek

Nowicjusz
Czy wielkość penisa, mam tutaj na myśli jego długość i grubość ma znaczenie w seksie? Jakie jest Wasze zdanie? Wolicie długie, grube czy małe i chude penisy? Swoje pytanie kieruję przede wszystkim do kobiet aktywnych na sexforum.pl.
 

zababa90

Cichy Podglądacz
Według mnie ani grubość ani długość nie ma tutaj znaczenia. Wystarczy znaleźć pozycje, które sprawiają najwięcej przyjemności.
 

Manfred

Cichy Podglądacz
Swego czasu czytałem artykuł Czy wielkość ma znaczenie? napisany przez dziewczynę także nie ma chyba lepszego źródła informacji w całości się z nim zgadzam :) Ja bynajmniej nigdy nie mialem kompleksów z powodu wielkosci członka bo najwazniejsze jest to jak męzczyzna go wykorzystuje :)
 

Acutus

Cichy Podglądacz
Podobno liczy się czarodziej,nie różdżka. Ważniejsza od długości grubości penisa, jest technika podczas seksu. Niektóre kobiety wolą nawet krótszego penisa gdzie też mają mnóstwo doznań. To bardzo indywidualna sprawa.
 

Alexis

Cichy Podglądacz
Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tej kwestii, jako kobieta. Stereotypem jest kwestia, że im większy tym lepszy. My kobiety najbardziej wrażliwe miejsca mamy na zewnętrznych narządach płciowych. Wzgórek łonowy, wargi sromowe, wejście do pochwy oraz łechtaczka. Dlatego też nie potrzebny nam jest jakiś boa, żeby nas zaspokoić. Co więcej, zbyt duży penis może powodować ból podczas stosunku. Jak najbardziej zgodzę się ze stwierdzeniem, że bardzo ważna jest pozycja oraz umiejętności mężczyzny.
 

Manfred

Cichy Podglądacz
Alexis masz jakąś rade na orgazm pochwowy nigdy nie udało mi się w ten sposób zaspokoić partnerki? Dochodzę do wniosku, że coś jest ze mną nie tak :(
 

BejBe

Cichy Podglądacz
Hmm wydaje mi się, że bardziej niż długość penisa, znaczenie ma jego grubość. Ale i tak, najważniejsza jest technika.
 

maksymilian

Cichy Podglądacz
Wielkość nie ma znaczenia jesli sie postaracie to zadowolicie partnerkę trzeba poprostu dobrze wypieścić partnerke przed stosunkiem a użycie puzniej penisa to tylko formalność żeby doprowadzić kobiete do orgazmu czy kobiecego wytrysku ;) zwinne paluszki i jezyczek i doswiadczenie to sa ważne żeczy penis to kompleks wielu facetów nie potrzebnie ja tak mówie czym mam tym pcham he he :) moje koleżanki nigdy nie narzekały panowie jeżeli wielkośc wam az tak bardzo przeszkadza to sa odpowiednie cwiczenia powiekszajace penisa przypominaja one dojenie krowy :) ja zauważy łem że jak mi kolezanki czesto obciagały to sie troche powiekszył
 

Igor

Cichy Podglądacz
Pewnie ze ma znaczenie. Jak masz małego to laska po pewnym czasie i tak będzie szukała większego żeby zaspokoić swoje potrzeby tak było jest i będzie.
 

jaromeo

Cichy Podglądacz
Jak wyżej: pewnie że ma, ale znaczenie ma też wielkość pipki. Jak trafisz na studnie to i maczugą wiele nie zawojujesz :)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry