• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy mogę zajść w ciąże ?

rozpustni

Cichy Podglądacz
Witam. Kochałam się z moim facetem w 2 i 3 dzień okresu a on skończył we mnie. Czy mogę zajść w ciążę ? Dodam że na telefonie zapisuję dni miesiączki i dni płodne pokazuje kilka dni (6-7) po okresie.
 
B

Basia

Guest
zasadniczo plemnik żyje ileś tam dni więc szansa zawsze jest.
 

rozpustni

Cichy Podglądacz
A czy jeśli mam tampon w sobie a on podczas pieszczot wejdzie i dojdzie w środku ? Jaka jest szansa ? Mowa o 3-4 dniu okresu
 
B

Basia

Guest
a czy tampon jest produktem antykoncepcyjnym ?
nie słyszałam o tym pewnie dlatego że nim nie jest więc nie ochroni przed ewentualną ciążą
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Myślę że jeśli jesteś w czasie menstruacji to plemniki mają utrudnioną drogę, poza tym nie skończyło Ci się jeszcze krwawienie i do owulacji daleko.
 
A

artkam

Guest
Powinnas zastosowac tampon, modlitwe i bibule. Wtedy 100% zabezpieczenie jest bo nikt nie zaryzykuje i bedzie unikal.

Kurde, nie wierze, ze takie pytania jeszcze padaja 😂
 

Darka

Cichy Podglądacz
Nie no pytania faktycznie kosmiczne. Dlatego właśnie powinniśmy się zabezpieczać. Ja od jakiegoś czasu stosuję belarę i wiem że dzięki tym pigułkom nie zajdę w ciążę. Poza tym bardzo ładnie zszedł mi trądzik, który przez długi okres czasu bardzo mi dokuczał. Libido też mi nie spada a PMS nie dokucza. Same plusy i nie myślę podczas stosunku czy wpadnę czy nie. Dzięki czemu nie jestem sfrustrowana.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry