• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy macie duży wytrysk? 😉

Kemot

Nowicjusz
Mnie osobiście kręcą tylko dwie kobiety, więc wybacz ale jeśli chodzi o mnie to niekoniecznie, ale wstaw na pewno będą chętni żeby podziwiać
 

eros102

Nowicjusz
To różnie bywa. Jak załóżmy nic nie robie przez kilka dni to jest sporo i gesty. Jak np codziennie to trochę mniej. Jak pije to jest rzadszy i za pierwszym razem dużo. Mniej jest po kolejnych dojściach. Najwięcej jest po kilkudniowej przerwie i piciu tego samego dnia 😅
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chodziło Wam o dużą ilość strzałów jak z filmiku 🙂
Chyba tak, bo w jakiś diabelski sposób fikcja filmowa stała się erotyczna norma 🙂 Wyznacznikiem męskości.
"jestem tak dobry jak na filmie"

W odniesieniu do filmowych bohaterów, plasuje się na samym dole tabeli wydajności, bo nigdy nie starcza mi na włosy, na twarz, usta ,brodę, piersi razy 2, brzuch, uda...
Ech, facet to ma przekichane!
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Przepis na najmocniejszy strzał:
1. być w miarę młodym
2. zachować wstrzemięźliwość przez tydzień lub dłużej
3. "roztrzepywać" kutasa przez kolejny tydzień
4. znaleźć się w mega podniecającej sytuacji
5. doprowadzić do wytrysku (strzał na kilka metrów) / masując prostatę (strzał w kosmos)

Gdy byłem nastolatkiem strzelałem bardzo często, teraz w wieku dorosłym tylko przy największym podnieceniu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry