• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy macie duży wytrysk? 😉

Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Ciezko odpowiedziec bo nie wiem jak u innych, nie widzialem, nie bylem swiadkiem. Aczkolwiek jesli jestem w okresie treningowym i dbam o siebie tzn. dobre jedzenie i mniej wiecej dbam by miec te 3k kcal dziennie plus uzupelnienie witaminami typu D,B,C,ZMA,selen,Omega3,plus ashwaganda i gastro to nie powiem bo Libido jest checi sa. Czasem to az wstyd bo Staje co chwila i to nie koniecznie w najlepszej sytuacji az gacie chce rozerwac i tak caly dzien to czesto te spusty sa obfite i to jeden po 2. Z racji ze nie jestem fanem ogumienia to trzeba miec papier( chusteczki czy ta rolka papieru w pokoju ) i duzo strasznie duzo idzie tego zeby wytrzec partnerke. Zatem bazujac na tylko wlasnej personie stwierdzam bez bicia ze zdarza sie wybuchnac jak etna i zalac troszke partnerke.
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Ciezko odpowiedziec bo nie wiem jak u innych, nie widzialem, nie bylem swiadkiem. Aczkolwiek jesli jestem w okresie treningowym i dbam o siebie tzn. dobre jedzenie i mniej wiecej dbam by miec te 3k kcal dziennie plus uzupelnienie witaminami typu D,B,C,ZMA,selen,Omega3,plus ashwaganda i gastro to nie powiem bo Libido jest checi sa. Czasem to az wstyd bo Staje co chwila i to nie koniecznie w najlepszej sytuacji az gacie chce rozerwac i tak caly dzien to czesto te spusty sa obfite i to jeden po 2. Z racji ze nie jestem fanem ogumienia to trzeba miec papier( chusteczki czy ta rolka papieru w pokoju ) i duzo strasznie duzo idzie tego zeby wytrzec partnerke. Zatem bazujac na tylko wlasnej personie stwierdzam bez bicia ze zdarza sie wybuchnac jak etna i zalac troszke partnerke.
Ale wcześniej też miałeś obfite wytryski czy jak zacząłeś ćwiczyć i brać suplementy?
 
Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Ale wcześniej też miałeś obfite wytryski czy jak zacząłeś ćwiczyć i brać suplem
Tak
Lecz polecam choc w minimalnym stopniu zadbac o siebie czy to witaminkami ale nie pluszem czy multiwitamina bo to bez sensu i nic nie daje przy dosc ambitnym trybie zycia. Patrzac tez po sobie nawet minimalna aktywnosc fizyczna poprawia libido fest jak i dlugosc stosunku czy wlasnie ten wytrysk :D
 
Mężczyzna

dirtyjack

Cichy Podglądacz
To zależy od diety i wody. Dziwne jest u mnie to że w lecie stoi od samego rana i wydaje się bardziej pełny. Jak zaczyna się jesień to trzeba trochę dłuższej zabawy.
Co do wytrysku to chyba fetysz bo nie ma to żadnego znaczenia w sumie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry