• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jest taka perwersja?

Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
W dobie nazywania wszystkiego jednym słowem, przyznam się do mojej niewiedzy i nieśmiało zapytam:

Czy istnieje taka perwersja?
Fetysz w którym partner, świadomy naszych potrzeb i rządzy, permanentnie ogranicza seks poprzez niezważanie na nasze zaloty oraz bezpośrednie prośby. Kiedy odmawia śmiejąc się "nie bo nie". Kiedy podniecony przerywa akcję mówiąc "idę, radź sobie sama" i faktycznie wychodzi.
A na codzień jest idealnym partnerem, wyrozumiały, czułym, dbającym o nasze potrzeby.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Być może taka perwersja jest, mnie jednak nie dotyczy. Orgazm partnerki to dowód na jakość mężczyzny. A poza tym są bardzo przyjemne dla męskiego ucha krzyki, no i jeszcze te paznokcie wbijane słabymi dłońmi w ciało partnera. Możliwe jest też gryzienie, uderzanie obcasami o tyłek w pozycji misjonarskiej. Nawet ja miałem takie doświadczenia.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Jak dla mnie wygląda to trochę na praktyki BDSM i chce Cię doprowadzić do momentu w którym będziesz go błagała o seks, a on wtedy może łaskawie się zgodzi. Oczywiście mogę się mylić.
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
Jak dla mnie wygląda to trochę na praktyki BDSM i chce Cię doprowadzić do momentu w którym będziesz go błagała o seks, a on wtedy może łaskawie się zgodzi. Oczywiście mogę się mylić.
Zastanawiałam się nad tym ale gdyby miał skłonności bdsm to powinny się one ujawnić podczas seksu. W łóżku jest zdecydowanie dominujący, choć lubi mieć kontrolę to w trakcie seksu nie poniża mnie.
Kiedyś prosiłam o częstszy seks ale pojedyncze odmowy sprawiły, że przestałam. Wtedy czułam, że się poniżam a nie chciałam go spłoszyć.
Mam na niego tak dużą ochotę, że kiedy on chce to ja nie potrafię odmówić żeby sprawdzić jak on się z tym poczuje.
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
No odmawianie seksu czy orgazmu to faktycznie z elementami bdsm się może kojarzyć. Przerywanie jak partnerka dochodzi etc.
Może lubi się z Tobą droczyć po prostu i tyle.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
to w trakcie seksu nie poniża mnie.
To chyba nie takie proste. W BDSM nie musi tam występować poniżanie, czy bicie. Sama forma dominacji może przyjmować różne formy, w tym właśnie również bardziej wysublimowane. Tak ja to przynajmniej rozumiem.
Może się jakoś odgrywa na Tobie? Nie pytałaś czemu tak postępuje?

Mam na niego tak dużą ochotę, że kiedy on chce to ja nie potrafię odmówić żeby sprawdzić jak on się z tym poczuje.
Mam tak samo z żoną 🙈
 
Kobieta

yakamoz

Seks Praktykant
To chyba nie takie proste. W BDSM nie musi tam występować poniżanie, czy bicie. Sama forma dominacji może przyjmować różne formy, w tym właśnie również bardziej wysublimowane. Tak ja to przynajmniej rozumiem.
Może się jakoś odgrywa na Tobie? Nie pytałaś czemu tak postępuje?
Wysublimowany bdsm to dobre określenie. Odgrywanie się nie jest w jego stylu.
Na pytanie odpowiada prosto, że po prostu nie zawsze ma ochotę, jest niewyspany albo zmęczony 😉
Mam tak samo z żoną 🙈
Wymyśl coś i daj mi gotowe rozwiązanie bo oszaleję 😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry