• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży

Weronika74

Cichy Podglądacz
Witajcie. Chciałabym zapytać czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży. Mój cykl trwa 28 dni. Miesiączka trwa 5 dni.

Czy jeśli 3 dni przed planowaną miesiączką pozwalam swojemu mężowi na dojście w środku bez zabezpieczenia to czy jest duża możliwość ciąży ? Słyszałam różne opinie i wolę się sama upewnić.*Wiem że stosunek zawsze prowadzi do ciąży ale czy jest duża szansa przy takim czymś.
 
B

Basia

Guest
odwołuję do innych tego typu pytań a jest ich sporo
Wróżką nikt nie jest ale warto pamiętać że teoretycznie plemnik w pochwie może przeżyć nawet 3 do 5 dni. No i wbrew temu co myślisz czas przed miesiączką nie jest tym nie płodnym (a z jakich powodów większość tak uważa) - i nie wiem co Ci da kolejna opinia na tak czy nie - proponuje użyć testu ciążowego.
Stosunek zawsze prowadzi do ciąży ? czy raczej do możliwości zajścia w taką ciążę
 
A

artkam

Guest
Moja magiczna kula mowi: ze zostaniesz madka.

Pamietaj by juz zlozyc wniosek o 500+ przedciazowe, potem o 500+ wtrakciowe, na sam koniec zloz o 500+ porodowe. Warunek taki, ze musisz cisnac babelka naturalnie bo inaczej wszystko przepadnie :)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Czy jeśli 3 dni przed planowaną miesiączką pozwalam swojemu mężowi na dojście w środku bez zabezpieczenia to czy jest duża możliwość ciąży ?

Wercia, zawsze jak pozwalasz na strzal bez czapeczki to dzidzia jest mozliwa. Oczywyscie jakies tam okienka w cyklu sa, kiedy teoretycznie nie powinno sie nic wydarzyc, ale statystyki sa nieublagane :p Odczekaj pare dni i kup wczesny test ciazawy, nic wiecej nie mozesz zrobic.

musisz cisnac babelka naturalnie bo inaczej wszystko przepadnie :)

:eek:

:D :D :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry