• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy dałybyście wylizać obcemu?

Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
No właśnie, jest pytanie ;)

Czy Wy dziewczyny dałybyście wylizać obcemu?
Kręciła by Was w ogóle taka propozycja?

Obcy - ktoś kogo widzicie pierwszy raz w życiu. Facet spotkany np. na ulicy, taki który nie straszy wyglądem, mogący się podobać...

Przy założeniu, że macie zapewnioną 100% dyskrecje i bezpieczeństwo, że to nie jakiś wariat, że nie zrobi Wam krzywdy, nie będzie wymagał niczego od Ciebie.
Ty trzeźwo myśląca, nie po alkoholu czy innych używkach... jednym słowem w pełni świadoma ;)
Pytam hipotetycznie oczywiście ;)
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Nie.
Co innego - niewidziany nigdy na żywo, ale przegadałam z nim sporo czasu online. Bo w sumie jak inaczej ustalić tę dyskrecję, bezpieczeństwo czy wymagania.

Kiedyś w klubie zdarzyły mi się jakieś takie akcje, ale to wybitnie dawno temu i pod delikatnym wpływem alkoholu. Teraz już nie ma szans.
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Nie.
Co innego - niewidziany nigdy na żywo, ale przegadałam z nim sporo czasu online. Bo w sumie jak inaczej ustalić tę dyskrecję, bezpieczeństwo czy wymagania.

Kiedyś w klubie zdarzyły mi się jakieś takie akcje, ale to wybitnie dawno temu i pod delikatnym wpływem alkoholu. Teraz już nie ma szans.
No ok to podepnijmy do tego jeszcze faceta z którym rozmawiałyście internetowo, wzbudza Wasze zainteresowanie i zaufanie ;)

Osoba poznana w klubie i pierwszy raz widziana wylizała Cię?
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Myślę że to nic złego,a ile przyjemnosci :ROFLMAO:
Oczywiście, że nic złego ;) Myślę, że emocje gdzie dwoje ludzi się nie zna są dużo większe, a badanie reakcji spotęgowane. Zapewne ciekawe jest odkrywać osobę i poznawać ją od tej strony.

I nie byłoby żadnego wstydu po Waszej stronie?
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Oczywiście, że nic złego ;) Myślę, że emocje gdzie dwoje ludzi się nie zna są dużo większe, a badanie reakcji spotęgowane. Zapewne ciekawe jest odkrywać osobę i poznawać ją od tej strony.
Emocje są dużo większe, to jest prawda, ale nie wszyscy są pojętnymi uczniami więc czasem ta pierwsza nie jest wcale taka dobra. Już pominę, że minetka to nie jest moja ulubioną pieszczotą.
I nie byłoby żadnego wstydu po Waszej stronie?
Masz na myśli jakieś skrępowanie czy chodzi o jakiś wstyd, że się to zrobiło z kimś kogo się widziało pierwszy raz?
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Emocje są dużo większe, to jest prawda, ale nie wszyscy są pojętnymi uczniami więc czasem ta pierwsza nie jest wcale taka dobra. Już pominę, że minetka to nie jest moja ulubioną pieszczotą.
No właśnie o te zwielokrotnione emocje chodzi. Zgadza się, nie wszyscy są pojętni ;)
Wiem, pamiętam ;) Twoją jest rimming :p
Więc w domyśle gdyby ktoś Ci zaproponował sam rimming, a nie minetę :D

Masz na myśli jakieś skrępowanie czy chodzi o jakiś wstyd, że się to zrobiło z kimś kogo się widziało pierwszy raz?
Bardziej o to, że spotykasz się z obcym facetem i np. kilku minutach masz ściągnąć spodnie, majtki i dać mu odbyt do wylizania ;)
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Jakby miał komplet badań i aktualne posiewy to ok.
Zauważyłam, że oral ostatnio to jak podanie ręki ;)
Wtedy jednak trochę ucieka spontaniczność i anonimowość ;)
Ja jednak częściej podaję rękę nieznajomym niż przedzieram się z językiem do krocza kobiety, ale fakt spowszedniał i już dawno nie jest postrzegany jako temat tabu.
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Wow brawo za odwagę. Ja osobiście tak poznanego na ulicy faceta nie dopuściła bym. Kobietę jeśli by się spodobała i po krótkiej rozmowie przy kawie, moooozliwe 😏

Żona
A.😉
Czemu kobietę tak, a faceta nie? :D Co to za dyskryminacja ;)

Myślę, że kobiety są dziś dużo bardziej otwarte na nowe emocje niż kiedyś, chcą eksperymentować i nie boją się o tym mówić
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
Czemu kobietę tak, a faceta nie? :D Co to za dyskryminacja ;)

Myślę, że kobiety są dziś dużo bardziej otwarte na nowe emocje niż kiedyś, chcą eksperymentować i nie boją się o tym mówić
Być może. Aczkolwiek jak pytam męża o taką sytuację, on mówi iż chyba nie miał by większych oporów czy wobec faceta czy wobec kobiety.

Ale ja osobiście z kobieta ok. Jednak z facetami to nie bardzo. Pytasz czemu? No cóż. Sami sobie też narobiliście niezła opinię napaleńców, ściemniaczy, gburów jak i chamów.

NIE MOWIE IŻ TY! Nie mówię tu o NIKIM Z FORUM. Aby ktoś sobie nie pomyślał iż mam kogoś z forum/tutaj konkretnego na myśli.

Ale jednak to jest prawda. Znając tą prawdę jednak jest ta delikatna obwawa iż trafi się właśnie taki ktoś. A tego nie jest w stanie nikt zweryfikować aż prawdopodobnie będzie już za późno.

Myśl o tym brzmi intrygująco, iż ktoś mógłby wylizac mnie np w knajpce czy w parku na ławce. Aczkolwiek od tak z pierwszym lepszym który wyjdzie zza rogu, ja nie mogła bym.
Ale nikomu nie bronię 😉
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Być może. Aczkolwiek jak pytam męża o taką sytuację, on mówi iż chyba nie miał by większych oporów czy wobec faceta czy wobec kobiety.
Ok ;)

Ale ja osobiście z kobieta ok. Jednak z facetami to nie bardzo. Pytasz czemu? No cóż. Sami sobie też narobiliście niezła opinię napaleńców, ściemniaczy, gburów jak i chamów.
No właśnie, czy powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka? Wśród kobiet też bywają dobre agentki ;)

NIE MOWIE IŻ TY! Nie mówię tu o NIKIM Z FORUM. Aby ktoś sobie nie pomyślał iż mam kogoś z forum/tutaj konkretnego na myśli.
No oczywiście ;) Gdzież by znowu :p

Ale jednak to jest prawda. Znając tą prawdę jednak jest ta delikatna obwawa iż trafi się właśnie taki ktoś. A tego nie jest w stanie nikt zweryfikować aż prawdopodobnie będzie już za późno.
Kontakt z obcym zawsze będzie niósł jakieś ryzyko, ale może to też być pociągające. Jeśli się chce i umie to dużo rzeczy można wyciągnąć i wywnioskować z tego jak ktoś pisze, mówi, o czym mówi itd... Czysto teoretycznie kobieta też może Cię zwabić pod pozorem uciech cielesnych, a później okraść, bądź nasłać kogoś kto to zrobi...
To tylko się tak utarło, że kobieta płcią słabą jest ;)

Myśl o tym brzmi intrygująco, iż ktoś mógłby wylizac mnie np w knajpce czy w parku na ławce. Aczkolwiek od tak z pierwszym lepszym który wyjdzie zza rogu, ja nie mogła bym.
Bo to jest intrygujące, ale rozumiem strach. Tylko głupi się niczego nie boi ;)

Ale nikomu nie bronię 😉
Wiadomo :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry