• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy brzydka/brzydki,jest gorszy w łóżku.

Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Piękno to pojęcie subiektywne więc każdy ma jakieś swoje estetyki co uprawnia nas do oceny innych? Co to znaczy w ogóle brzydki? Obiektywnie czy subiektywnie? Jak to w ogóle ocenić?
 

rozzz

Seks Praktykant
Ogólnie wiele osób przykłada zbytnią uwagę do swojego wyglądu. Kiepska samoocena wpływa na obniżenie radości z seksu, wstyd na widok nagiego ciała. Często ludzie traktują się zbyt surowo (i nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo mogą podniecać partnera).
Jest na to nawet wyrażenie pscychologiczne:
https://www.twojpsycholog.online/bl...rfofobia-czym-jest-jak-leczyc-obsesje-wygladu
Nazywa się to dysmorfofobią.
 
C

col. Greg

Guest
W liceum jakiś czas chodziłem z Gosią. Utykała na jedna nogę/wóweczas to były jakies błedy lekarskie przy porodzie, czy inna cholera/, poznaLa nas moja siostra, ktora chodzila z nia do jednej klasy. Wspólne zainteresowania literackie, ble..ble..., kilka prywatek/ to owczesna domówka/. Stało się byłem zakochany do obłedu. Na jednej z prywatek byłem z nia a tancu/ tzw. pościelówa/, ze chciałem na tym parkiecie być jeszcze bliżej i wyłączyłem światło. Obecny tam jej kuzyn - strażak zawodowiec, ogromne bydlę/!/ pstryknął ponownie. RuszyLem na niego w niecnyvh zamiarach i było tak jak chcielismy. Odbił mi ja jakis palant, który grał na gitarze, przedtem stoczyłem o nia dwie walki przy stacji wodociągowej/miejsce pojedynków/. Miała taki sex apeel w sobie,ze do dzis sie oblizuje. A moja zona do dzis tylko o nia jest zazdrosna, pomimoże z palantem wyjeczła do Kanady. Można?
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
A czym jest piękno i czy będzie ono tym samym dla wszystkich?

Moim zdaniem trzeba tu wyróżnić, iż ludzie mogą być: piekni, piekni i mało atrakcyjni - seksowni, piękni i seksowni, brzydcy, brzydcy i seksowni oraz brzydcy i nie seksowni. Piękna kobieta nie musi być atrakcyjna i na odwrót, a to czy ktoś będzie uważał ją za piękna, seksowną i będzie chciał z nią uprawiać seks zależy od wielu czynników, które mogą być dla wielu zupełnie różne. Podam Wam moj przykład w jakich okolicznościach poznałem kobietę, z którą przeżyłem absolutnie wspaniały seks.
W dużym skrócie; będąc w pubie z kumplem, dosiedliśmy się do dwóch dziewczyn, jedna była ładna i zgrabna a druga miała ładną twarz ale nie byla zgrabna - była puszysta. Kolega usiadł obok ładnej zgrabnej, ja obok puszystej. Po chwili zagadywania jej zorientowałem się, że puszysta zupełnie nie jest zainteresowana jakąkolwiek rozmową więc zapytałem drugą o co chodzi i czy wszystko jest ok na co ona, będąc już trochę wcięta, powiedziała bez ogródek, że puszysta ma dołą bo ma problem z partnerem do seksu, i że od bardzo dawna tego nie robiła. Na co ja do puszystej czy to prawda, nic nie odpowiedziała tylko spuściła wzrok a ja do niej, że ja chętnie bym się z nią kochał, też już byłem lekko wcięty, co pewnie nie było bez znaczenia 😉. Dziewczyna nic nie odpowiedziała tylko wstydliwie spuściła głowę i wbiła wzrok w dół, na co ja wziąłem jej rękę - obie miała oparte na swioch nogach, i położyłem na swoim kroczu, a że siedziałem bardzo blisko niej, na czymś w rodzaju jednopoziomowej płaskiej ławy a ona miała na sobie jednoczęściową spódniczkę z dekoldem przez, który było widać duże piersi, wykożystujac to że misł spuszczony wzrok spoglądałem sobie na nie podnieciłem się bardzo i penis sterczał mi okrutnie. Nie cofnęła reki, spojrzała na mnie i powiedziała ty mówisz serio, na co ja że, tak a ona w odpowiedzi, chodźmy z tąd. Kilka minut jazdy taksówką i byliśmy u niej, nie będę opisywał szczegołów, ale seks był absolutnie wspaniały i to z kobietą, ktòra była zakompleksiona, średnio seksowna i puszysta. Dało się wyczuć, że była "bardzo głodna i spragniona" ale sposób w jaki odwzajemniła pieszczoty i w jaki sposòb " mnie ujerzdzała" przejmując czasami inicjatywę, był po prostu obłędny. Miałem ogromną satysfakcję bo załoźylem sobie, że dam jej wspomnienia, ktorych nigdy nie zapomni zupełnie nie spodziewajc się, że ona ani trochę nie zostanie dłużna. Dziś już nie pamiętam jej imienia, ale nigdy nie zapomnę tego wieczoru, tego jak pozytywnie byłem zaskoczony.
Moim zdaniem nie warto generalizowa jeśli chodzi o temat, gdyż wszystko zależy od wielu czynników, tak jak w moim przykładzie.
Uważam, że to połączenie urody, atrakcyjności, charakteru, emocji i podejścia obu partnerów kreuje seks, który jest przecież interakcją, wspaniałą interakcją 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry