• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Członek opada po założeniu prezerwatywy

a12345

Cichy Podglądacz
Witam,
Mam problem polegajacy na tym , że gdy założe prezerwatywe to moj czlonek zaczyna opadac, nie jest juz taki twardy , jak przed nalozeniem na czym moze polegac problem ? czy to cos ze mna? (psychika) czy cos inneog ?
 

Piotrek92

Cichy Podglądacz
Mam podobny problem w czasie lodzika stoi jak maszt a przy zakładaniu gumki zaczyna opadać i nie chce dobrze stać potem. Kilka razy było ok ale byłem mega napalony akurat więc problem leży w głowie. Spróbuje z cieńszymi lub większymi gumkami bo problemem może być też niedpasowany rozmiar. Rozwiązał już ktoś u siebie podobny problem? Bo sprawa wprowadza w mega zakłopotanie a zmiana antykoncepcji nie wchodzi w grę.
 

Cupidolov

Nowicjusz
Myślę,że to wynik stresu,braku doświadczenia i nie możesz w pełni się skupić,oddać przyjemności. Powstaje wtedy coś w rodzaju bariery psychicznej i popadasz w kompleksy,ale t mija z czasem,musisz się jedynie wyluzować,zapomnieć o tym że masz prezerwatywę,.
 

ameba123

Nowicjusz
Myślę, że to nie kwestia skupienia. Ja z gumką dawałem radę tylko i wyłącznie podczas upojenia alkoholowego z przygodnymi dziewczynami. Na trzeźwo nigdy nie dałem rady w gumce o czym też otwarcie mówiłem. Z tego też względu wszystkie stałe lub mniej stałe partnerki brały tabletki które szczerze polecam.

Najgorsze myślę jest zapętlenie się myśli "czy opadnie" podczas samego zakładania gumki. Może rozwiązaniem jest przyzwyczajenie się do tego, po prostu zakładając gumkę do masturbacji i dochodzenie w ten sposób. Umysł to bardzo śmieszna sprawa i gdy będziemy się zastanawiać czy nam opadnie to nam opadnie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry