• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czasem mnie ponosi

Przemek 92

Seks Praktykant
Jestem w hotelu nad morzem, kończę śniadanie i wracam do pokoju wziąć prysznic. Myje dokładnie pitola i resztę ciała, wychodzę, wycieram się i nagle do łazienki wchodzą trzy Panie. Pierwsza to Kinga, blondynka z włosami do ramion, 170 cm wzrostu, spięte w kok. Zielone oczy, na nosie duże, czarne okulary, delikatny, jednak agresywny make up. Na ustach aksamitna czerwień. Ubrana w białą bluzkę z rozpiętym tylko jednym guzikiem pod szyją. Biodra zakrywa czarna tuba do kolan, na stopach czarne szpilki z 7 cm obcasem. Nóżki okryte są czarnymi samonośkami w kropki, pół przeźroczyste a w bucikach paluszki pomalowane na krwistą czerwień, jak u dłoni. W jednej trzyma skórzany pasek!
Druga ma na imię Zuza, kasztanowe, błyszczące włosy do pasa, 160. Duże brązowe oczy patrzą prosto w moje. Rumieńce na policzkach z podniecenia co ze mną zrobi. Małe, ale bardzo podkreślone kolorem, czerwone usta. Na szyji rzemyk, koszula w kratę, obcisłe jeansy, wiśniowe szpile z ostrym czubkiem i wąskim obcasem. Pod tym okryciem nosi cieleste rajstopki i fioletowe stringi. Z tylnej kieszeni spodni wystają kajdanki ;/
Trzecia Pani, Magdalena. Brunetka, krótko ścięta z dużymi, okrągłymi kolczykami. Również ma zielone oczy, bardzo przyjemną twarz. Mało makijażu, tylko usta znowu bardzo czerwone. Skórzana kurtka do połowy zapiętą na zamek, piersi 75c bardzo ładnie wyeksponowane ;) Skórzana mini, kabaretki i kozaki do kolan. 12 cm szpilki przy jej 170 cm wzrostu robi z niej prawdziwą siekiere! W lewej ręce pejcz i knebel !!!
Robią ze mną dokładnie tak:
https://pl.redtube.com/128144
:D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry