• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ćwiczenia powiększające penisa

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

koksu

Cichy Podglądacz
Mam pytanie dotyczące ćwiczeń, które wykonuje się w celu poprawienia sprawności i powiększenia penisa. Znalazłem ich opis w internecie. Podstawą programu jest tzw. DOJENIE, ćwiczenia robi się po rozgrzewce z gorącym ręcznikiem przykładanym do członka, używając olejku dla niemowląt. Dojenie polega na tym, że po doprowadzeniu do częściowej erekcji chwytamy dolną część członka palcem wskazującym i kciukiem uniemożliwiając tym odpływ krwi. Chwytamy dookoła dokładnie tak jak znak OK.-penis w środku chwytu. Później należy ześlizgnąć palce cały czas mocno ściskając do przodu, aż do główki penisa, co powoduje duży napływ krwi. Robi się tak na zmianę prawą i lewą ręką z jedno sekundową przerwą. Zaczyna od 10 min. później do 30 min. W czasie ćwiczenia członek faktycznie wypycha się i staje się większy, ale na stały efekt podobno trzeba pracować przez kilka miesięcy. Są też ćwiczenia rozciągające i program napinania mięśnia tzw. PC napina go się na co dzień np. kiedy wstrzymujemy oddawanie moczu lub chcemy poruszać członkiem w stanie wzwodu. Nie wiem czy robienie tych ćwiczeń faktycznie ma sens, co pan o tym sądzi? Ćwiczę przez miesiąc i wydaje mi się tylko, że penis jest trochę lepiej ukrwiony, ale stałego powiększenia rozmiaru nie ma. Podobno trzeba ćwiczyć kilka miesięcy dla efektu. Ale chcę się upewnić czy nie jest to niebezpieczne?
 

antonio

Nowicjusz
Ćwiczenia mogą pomagać w panowaniu nad członkiem i erekcją podczas stosunku, jednak moim zdaniem nie spowodują powiększenia członka. Wstrzymywanie oddawania moczu ma za zadanie wyćwiczyć mięśnie tak, abyś mógł zapanować nad zbliżającym się wytryskiem. Jest to zgodne z prawdą, jednak nie zwolni Cię to z obowiązku zdobywania doświadczenia. Potem stwierdzisz, że ćwiczenia nie były Ci wcale potrzebne ...
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry