• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold

Mężczyzna

pionow

Cichy Podglądacz
Od dłuższego czasu fascynują mnie zabawy w większym gronie - trójkąty, gang-bangi, a przede wszystkim cuckold. Często fantazjuję o dzieleniu się swoją partnerką z innym facetem i bardzo mnie to podnieca. Czy komuś z Was zdarzyło się uprawiać cuckold? A może kogoś to zabawa wciągnęła? Chętnie porozmawiam z kimś doświadczonym w tym temacie.
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Również chętnie dowiem się jak to było u tych, którzy mają już pierwsze doświadczenia. Ciekaw jestem jak wyglądał proces przejścia ze sfery fantazji do rozpoczęcia realnych działań. A może to, co kręci jako fantazja kompletnie nie działa w realu? Mnie w sferze fantazji bardzo mocno podnieca cuckold, chociaż trójkąt z innym facetem (gdzie ten inny byłby głównym "zawodnikiem") też jest podniecający. U mnie szans na realizacje czegokolwiek wynoszą mniej niż zero, bo moja kobieta jest bardzo konserwatywna w tych kwestiach. Z drugiej strony zastanawiam się co zrobiłbym gdybym jednak usłyszał zgodę...
 
Mężczyzna

GentlamanPiotr

Cichy Podglądacz
Jak wszędzie. Problem polega zapewne na tym że Ci którzy się sparzą na Cuckold raczej nie chwalą się tym w sieci. Zapewne są pochłonięci tym co aktualnie przeżywają.
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Panowie fantaści, a czy Wasze drugie połówki o tych fantazjach mają pojęcie? Do takich spotkań potrzebne jest maksymalne zaufanie w związku. Znam jedną parę, która spotyka się z innymi parami czy na trójkąty. Rozmawiam z Nimi o tym i wierzcie mi, baaardzo ciężko znaleźć odpowiedniego partnera a jeszcze gorzej normalną parę. Jak już się spotkają, to albo jest zazdrość o partnera, albo każdy zajęty swoją przyjemnością. Za to jak się znajdzie fajnych partnerów to jest mnóstwo zabawy.
 
Mężczyzna

GentlamanPiotr

Cichy Podglądacz
Panowie fantaści, a czy Wasze drugie połówki o tych fantazjach mają pojęcie? Do takich spotkań potrzebne jest maksymalne zaufanie w związku. Znam jedną parę, która spotyka się z innymi parami czy na trójkąty. Rozmawiam z Nimi o tym i wierzcie mi, baaardzo ciężko znaleźć odpowiedniego partnera a jeszcze gorzej normalną parę. Jak już się spotkają, to albo jest zazdrość o partnera, albo każdy zajęty swoją przyjemnością. Za to jak się znajdzie fajnych partnerów to jest mnóstwo zabawy.
Tak moja partnerka wie o moich fantazjach. Aktualnie ją to także pociąga ale obawia się konsekwencji realizacji takiej fantazji.
 

prymek

Nowicjusz
Panowie fantaści, a czy Wasze drugie połówki o tych fantazjach mają pojęcie? Do takich spotkań potrzebne jest maksymalne zaufanie w związku. Znam jedną parę, która spotyka się z innymi parami czy na trójkąty. Rozmawiam z Nimi o tym i wierzcie mi, baaardzo ciężko znaleźć odpowiedniego partnera a jeszcze gorzej normalną parę. Jak już się spotkają, to albo jest zazdrość o partnera, albo każdy zajęty swoją przyjemnością. Za to jak się znajdzie fajnych partnerów to jest mnóstwo zabawy.
Wie, podnieca ją to równie mocno. Trudność w znalezieniu odpowiedniej osoby jak i przezwyciężenie wstydu to największe problemy... Póki co zostaje sztuczny penis i wyobraźnia:)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
U nas temat przegadany wiele razy. Kobieta jest na NIE, w związku z czym ja też jestem na NIE, pomimo że oczywiście fantazjujemy sobie o tym wspólnie bardzo często. Jednak nigdy nie chciałbym abyśmy robili cokolwiek, co byłoby dla niej niekomfortowe.
 
Mężczyzna

jabletomcio

Cichy Podglądacz
Razem z żoną spotykaliśmy się z mężczyznami jak i z parami.Z czasem to powszednieje i jest coraz mniej podniecające. Lepiej to pozostawić w sferze marzeń i jarać się opowieściami w łóżku przed seksem.Teraz już nie wiemy jak jeszcze mozemy urozmaicić nasze życie seksualne.Dobrneliśmy do końca.Nie było warto.
 
Mężczyzna

ROGACZDLANIEJ

Cichy Podglądacz
Witam was .
Mi się udało namówić kobietę na sex z innym. Kiedy była już w domu leżałem obok niej ręka masowałem jej cipke , i słuchałem tego co robili u niego.
Pamietam jak moje serce biło szybciej, dyszalem z podniecenia . Brakowało mi śliny w ustach.
Kiedy chciałem z nią wejść ona powiedziała żebym ja najpierw wylizał i dodała ze tego chciałem .zrobiłem to ….
panowie piszcie na priv
 
Mężczyzna

Frank50

Cichy Podglądacz
A ja postanowiłem zrobić żonie prezent urodzinowy Jesteśmy małżeństwem po 40
20 lat po ślubie..
Moja żona atrakcyjna brunetka szczupła , wydepilowana (sam o to dbam)
postanowiłem poszukać jej kochanka na jej urodziny
Powiedziałem jej o ty wcześniej i się zgodziła
znalazłem fajnego ogarniętego faceta
w dniu jej urodzin spotkaliśmy się z nim w kawiarni
Porozmawialiśmy , zonie się spodobał i powiedziała ze się zgadza ,aby spędzić z nim ten dzień
Odprowadziłem ich do jego mieszkania
pocałowałem żonę i życzyłem jej dobrej zabawy z okazji urodzin i wyszedłem ,zostawiłem ich samych.
Spotkanie trwało 3h ja czekałem na zonę pod blokiem w samochodzie ..w międzyczasie moja żona połączyła się ze mną video przez Messengera wiec miałem okazje przez chwile oglądać co dzieje się na górze.
Cóż niesamowite emocje jakie przezywałem od zazdrości przez podniecenie tego nie da się opisać:)
po 3 godzinach dostałem sygnał ze już kończą
wszedłem na górę moja żona i on byli jeszcze nadzy
Ona zadowolona rozpromieniona , zaspokojona , wyruchana ,szczęśliwa .
żona właśnie się ubierała
założyła tylko sukienkę na swoje nagie ciało to było w lecie
pożegnaliśmy się z jej kochankiem
złapałem ja za rękę wyszliśmy od niego
Żona pocałowała mnie i podziękowała mi mówiąc ze to były najlepsze urodziny i najwspanialszy prezent w jej życiu
wróciliśmy do domu , opowiadała mi wszystko i kochaliśmy się do rana . Jak powiedziała mi tej nocy żona z nim się rżnęłam a z tobą się kocham to było dla niej niesamowite przeżycie:)
Nigdy więcej sie z nim nie spotkaliśmy , aby nie popsuć tej chwili i tego wrażenia .
To wzmocniło nasz związek , dodało pikanterii i rozbudziło nasze zmysły.
Taka zabawa nie jest dla każdego ..ale nam się sprawdziła i naprawdę była cudowna:)

Jakiś komentarz mile widziany
może jakaś pani coś napisze:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry