• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co zainspirowalo was do fantazjowania i zrobienia sobie dobrze? ;D

Kobieta

Rikke

Dominujący
Bo do tanga trzeba dwojga... Do realnego seksu tez (w wersji de luxe nawet trojga lub wiecej ;P) Czasem jednak akurat brak obok mezczyzny (lub kobiety) a ze licho nigdy nie spi tylko ciagle kusi... :p

Takze chlopaki i dziewczyny, moze pokazecie co ostatnio zainspirowalo was do nieprzyzwoitych fantazji i masturbacji? :rolleyes:

Moze jakis ostry gif?
Albo fotka lub filmik?
Albo jakis zberezny cyberek z mnostwem swintuszenia?
A moze ktos z tego forum zapruszyl ogien?? :cool: :p

Mi dzis wyjatkowo leniwie nic sie nie chcialo, ale kopiac w internecie trafilam na slodkie ujezdzanko.
Scenka do tego gifa od razu sama ´mi sie wyobrazila´:p

On wraca z pracy a ja czekam na kanapie juz rozebrana, tylko w samych szpilkach. Jestem bardzo napalona i mokra, spragniona seksu bez zadnej gry wstepnej. On wchodzi wreszcie do pokoju i patrzy na mnie zdziwiony. Podchodzi blisko, wiec wstaje i daje mu buziaka na powitanie jakby nigdy nic, jednoczesnie rozpinam rozporek i masuje penisa na ktorego mam tak wielka ochote... Czuje jak twardnieje, co doprowadza mnie do szalenstwa! Nie moge sie juz dluzej powstrzymac i popycham mojego ogiera na sofe, po czym dosiadam go z jekiem rozkoszy, czujac jak twardy fiut wreszcie wsuwa sie wolno w moja goraca c.ipke...



Heh... no nie bylo sensu sie opierac ;D
Mam zwyczajnie bardzo slaba wole jesli chodzi o swoje przyjemnosci ;P
 
B

Basia

Guest
to jakby zebrać masę tematów stąd gdzie są pytania czy podnieca Was to czy tamto
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Seba, czy to znaczy juz nic na tym forum nie mozna zaproponowac od troche innej strony, bo tak naprawde juz wszystko w ten czy inny sposob bylo? ;P Powoli zaczynam odnosic jakies dziwne wrazenie, ze cokolwiek nie napisze to jest be i bez sensu ;D

- - - Zaktualizowano - - -

mam pojechać z regulaminem ? czy raczej z rozsądkiem ? że temat jest powielony
Szczerze mowiac to mi tam lata i powiewa z czym pojedziesz ;P Mozesz tez temat skasowac czy walnac do kosza, przezyje bez zalu :rolleyes:
 
B

Basia

Guest
Rikke pierwsze i ostatnie ostrzeżenie za tak mało punktów - jak nie lubisz infantylności to nie zachowuj się jak dziecko który lubi tylko swoje zabawki i innych się nie podoba, bo regulamin to regulamin i jestem tu od pilnowania jego,a średnio mnie bawi pilnowanie Ciebie.
Regulamin jest od tego żeby się go mimo wszystko trzymać a nie olewać bo masz to gdzieś.
 

PieknaZolza

Nowicjusz
Rikke,zluzuj majtki i nie rób sie tutaj na femme fatale...ok?!
Podnosic głos i pokazywać jaka to Ty twarda nie jestes ,mozesz u siebie w domu.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Tam wyzej wypowiedz: wara ode mnie i moich majtek! :rolleyes: Lubie jak mnie cisna, od razu mam ochote je zdjac i zrobic sobie dobrze ;P

Ostatnio sciagnelam sobie na kindle kilka seksopowiadan w j. ang.
Fajnie opisane niektore scenki, wiec wyobraznia zaszalala i 15 minut poszlo na pieszczoty zamiast na prasowanie :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: tpo
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry