• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co Was irytuje, drażni podczas łóżkowych igraszek.

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 9: Pora spać!​

Jedną z rzeczy, które irytują ludzi, pozostających w związkach jest to, że ich partner lub partnerka za późno kładzie się spać. Mąż na początku nie mógł zrozumieć, dlaczego nie udają się do łóżka o tej samej porze, wszak małżeństwa powinny wszystko robić razem. - Teraz zaakceptował to, że lubię dłużej posiedzieć wieczorami, ale denerwuje się, gdy budzę go, gramoląc się pod kołdrę. A jeszcze gdybym zapaliła wtedy lampkę nocną, to rozwód mamy murowany!
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 8: Zimne nóżki​

Dotyk lodowatych stóp partnera to bardzo nieprzyjemny sposób na wyrwanie z objęć Morfeusza!
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 7: Brrr, jak zimno!​

Jeśli pary kłócą się o to, że w sypialni jest za ciepło, analogicznie łatwo jest o awanturę o dojmujący chłód — bynajmniej nie emocjonalny. Przemarznięci, z odmrożonymi nosami? Niekoniecznie, ale niektórzy lubią, kiedy temperatura w łóżku jest wysoka, nawet kiedy smacznie śpią. Ciężka sprawa, jeśli przejęcie kołdry tak często powoduje sprzeczki, a obok śpi miłośnik hartowania.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Przepraszam, że to napiszę ale jest to rzecz, której nie cierpię. Otóż nie znoszę, jak facet puszcza bąki. Wiem, ze to sprawa fizjologiczna i może się zdarzyć ale niektórzy to są tacy, że potrafią się napchać ciężkostrawnych potraw a potem im seks w głowie. Wrrrrr ! :mad:
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 6: „To moja połowa!”​

Gdy mija szał romantycznych uniesień, a przespana noc staje się priorytetem, wtedy partnerowi wędrującemu na „naszą” połowę łóżka może się oberwać! Pusta przestrzeń równa się wygodzie, a ta z kolei jest jednoznaczna z wyspaniem. Zwłaszcza jeśli sypiamy niespokojnie, nawet we śnie spodziewając się lada moment usłyszeć tupot małych bosych stópek w drodze do naszego łóżka. Te stopy mają jeden cel — podbić i wziąć we władanie nasz teren. I sen.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz

Miejsce 6: „To moja połowa!”​

Gdy mija szał romantycznych uniesień, a przespana noc staje się priorytetem, wtedy partnerowi wędrującemu na „naszą” połowę łóżka może się oberwać! Pusta przestrzeń równa się wygodzie, a ta z kolei jest jednoznaczna z wyspaniem. Zwłaszcza jeśli sypiamy niespokojnie, nawet we śnie spodziewając się lada moment usłyszeć tupot małych bosych stópek w drodze do naszego łóżka. Te stopy mają jeden cel — podbić i wziąć we władanie nasz teren. I sen.
Uprzejmie poproszę o miejsce 5 i kolejne, bo bardzo mnie te uwagi interesują . 😼
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Może jestem inna, może jestem wzrokowcem ale ja lubię seks przy świetle, wiadomo nie takim ostrym jasnym, tylko nastrojowym, lampka nocna, świeczki, żeby było wszystko widać i nie drażniło w oczy, nie rozpraszało. Lubię patrzeć na mojego partnera, podnieca mnie to dodatkowo, lubię patrzeć tez jak penis wchodzi i tym podobne.. 🙂
Może tez wchodzi w grę kwestia akceptacji siebie.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Może jestem inna, może jestem wzrokowcem ale ja lubię seks przy świetle, wiadomo nie takim ostrym jasnym, tylko nastrojowym, lampka nocna, świeczki, żeby było wszystko widać i nie drażniło w oczy, nie rozpraszało. Lubię patrzeć na mojego partnera, podnieca mnie to dodatkowo, lubię patrzeć tez jak penis wchodzi i tym podobne.. 🙂
Może tez wchodzi w grę kwestia akceptacji siebie.
Podobno wzrokowcami są przede wszystkim faceci ale to nie do końca prawda. Mam tak samo jak ty i też lubię wszystko dobrze widzieć a na jakieś fiki - miki po ciemku i pod pierzyną. :)
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 5: Uwaga — śpi z nami dziecko!​

Koncepcja łóżka rodzinnego ma swoich zwolenników — są to wyznawcy rodzicielstwa bliskości albo... zmęczeni rodzice. Dużo łatwiej spać z karmionym piersią niemowlęciem niż wstawać do niego nocą na żądanie — czasem nawet po kilka (naście) razy. Nieco gorzej, gdy kilkulatek nie chce przestać odwiedzać nas nocami, a jego ulubiona pozycja to stopy wbite w żebra mamusi, a głowa spoczywająca na zmiażdżonym nosie taty. Trudno tu mówić o dobrej jakości snu. Nie będziemy jednak robić wyrzutów dziecku w trosce o jego dobre samopoczucie — skupiamy się więc na najbliższym nam (całkiem dosłownie!) pełnoletnim osobniku. Awantury przybierają na sile wprost proporcjonalnie do liczby dzieci śpiących w naszym łóżku.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 4: „Nie jestem w nastroju!”​

Brak ochoty na seks zajął dopiero czwarte miejsce na liście. Gdy parę dopada zmęczenie i rutyna, a małe dzieci wysysają z rodziców ostatki sił witalnych, nastrój na zmysłowe tête-à-tête może być dobrem mocno reglamentowanym, a wtedy łóżkowe niesnaski gotowe!
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 3: Za gorąco​

Nie lubimy też kiedy w sypialni jest zbyt gorąco i często kłócimy się o to z naszymi ciepłolubnymi partnerami. W rezultacie zimą co wieczoru powtarza się ta sama scena: każde nerwowo sprawdza termostat, a później jedno z nas ostentacyjnie przykrywa się lub odkrywa. Istny melodramat.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
jedno z nas ostentacyjnie przykrywa się lub odkrywa. Istny melodramat.
Dwie kołdry do jednego łóżka - dobre rozwiązanie.
W sumie to czasem pomaga też spanie osobno. Również wtedy, gdy jedno z partnerów chrapie. To pasuje też do miejsca 6, a także 9, 8 i 7. Duże, małżeńskie łoże do miłosnych igraszek, i małe łóżko oraz kanapa do spania. Tylko że do tego trzeba mieć odpowiednio dużą sypialnię i/lub co najmniej jeden dodatkowy, "zapasowy" pokój.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Miejsce 2: Chrapanie​

Wspomniane badanie zostało przeprowadzone w związku z brytyjskim Narodowym Tygodniem Bez Chrapania. I rzeczywiście — chrapanie zajmuje wysoką pozycję na liście najczęstszych powodów łóżkowych kłótni. Ankietowani twierdzili, że sprzeczają się o to przynajmniej dwa razy w tygodniu. Ponad połowa respondentów twierdzi, że najczęstszymi winowajcami są tu mężczyźni, ale aż 39 proc. przyznaje, że wina leży po obu stronach. Wyniki ankiety są tak uniwersalne, że zapytaliśmy naszych rodaków o ich odczucia na ten temat.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Miejsce 1: Zawłaszczanie kołdry

Nie wiadomo, czy rozmiar (materaca) ma tu znaczenie, wiadomo natomiast, że najczęstszym powodem kłótni pomiędzy partnerami jest... zawłaszczanie kołdry. Nie znosimy, kiedy nasza druga połówka zagarnia całą pierzynę, a nerwowe wyrywanie jej zachłannemu śpiochowi często kończy się kosmiczną awanturą. W pewnym momencie naszego życia, zwłaszcza gdy zostajemy rodzicami, przespana noc nierzadko znaczy więcej niż zabawa w najlepszym z klubów lub najwspanialsze seksualne igraszki.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Słuszny kierunek w kierunku rozstania się w przyspieszonym tempie... następnie jest osobne łózko... później osobny pokój, aż na koniec osobne zamieszkanie!
Nie no, bez przesady - używasz tu argumentu równi pochyłej.
Osobne łóżko też nie jest złym rozwiązaniem, zwłaszcza dla nowożeńców, którzy działają na siebie podniecająco i nieraz może być im w związku z tym trudno zasnąć przy sobie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry