• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o obrzezanych facetach?

S

some14one

Guest
Tak jak w tytule tematu. Pytanie głównie skierowane do kobiet. A jestem ciekawski bo sam jestem obrzezany ze względów zdrowotnych wiele lat temu :)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Hahaha ! Nic nie sądzę, bo nie miałam przyjemności spotkać. :D
Tylko na zdjęciach widziałam a to zdecydowanie za mało, aby jakieś opinie wypowiadać.
 
S

some14one

Guest
@Aisog01 jako iz sam taki jestem to tez doloze od siebie. Bylem przed obrzezaniem jak i po aktywny seksualnie i na swoim doswiadczeniu czas w dlugosci dochodzenia sie nie zmienił :) (nie jestem krótkodystansowcem) wiec no w moim mniemaniu to głownie estetyka i higiena nic więcej. Ale bylem ciekawy czy są kobiety jakoś "wrogo" do tego nastawione jakby na takowego natrafiły.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Jeśli miałeś wskazania medyczne... 🤔 najważniejsze aby fiut Tobie się podobał i obyś dobrze się z nim czuł. Ja nic nie mam w stosunku do obrzeżanych jak i nie obrzeżanych. A jak się traz z Nim czujesz? Wszystko okej, po takim zabiegu?
 
S

some14one

Guest
Czuje ze wszystko gra ale czasem sie martwie wyglądem bo jednak po obrzezaniu zostaje blizna. Z jednej strony mam kilka takich białych pasków po szwach.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Spokojnie, z czasem się zagoi a blizna powinna sie spłycić. Zajmij myśli czymś innym, do wesela kutasina się zagoi😎😜 Najważniejsze że jest okej, pozdro!
 
S

some14one

Guest
@Skorpionka dzięki za miłe słowa ogólnie ale blizna raczej się już niewiele zmieni bo już mineło 2 lata :p jest ultra gładka i wszędzie jest równo lecz po prostu kolor skóry jest inny w niektórych miejscach (biały) :)
@Aisog01 miałem. Stosowałem wiele preparatów po zabiegu.
 
S

some14one

Guest
Dokładnie. Jedynie można probowac znowu iśc ciąć ale co wyjdzie to kto wie :D niby moja dziewczyna zadowolona (miała porownanie sprzed zabiegu) i mowi ze tak jest lepiej ale jak to facet zawsze coś tam sobie dopowie ;D
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
To lepiej już sięnie krój po raz 2gi. Bo wiesz żeby tfu tfu kwiatek nie zwiędł😎 Jak łodyga w dobrym stanie, jak Twoja kobieta też zadowolona, to znaczy że wszystko w 100% gra. Zacytuje klasykiem: "Nie schizuj, wyluzuj, jak widać wszystko jest okej." 🙂 zajmij swoje myśli czymkolwiek byle nie narobić sobie kompleksów tym ciągłym dzieleniem włosa na czworo.
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Przy obrzezanym nie będzie nigdy niespodzianki ,tak jak to może być pod napletkiem.
Chodzi mi o higienę,a więc czystość w przypadku obrzezanego jest spoko,no i wizualnie jest dużo lepiej....
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry