• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co robicie ze spermą?

komornik2

Seks Praktykant
chodizlo bardziej o to ze kto wiecej zlapie w chusteczke spermy ten drugi musi mu wundnac snicersa, a nie sliwzywac skostnialego batona z brzucha :lol:
 

BU

Cichy Podglądacz
nokia napisał:
a najlepiej do buzi, nic sie nie rozleje i nei trzeba zbierac :wink:



Racja.... tylko trzeba mieć refleks [a nie zawsze stan pozwala...hehe], i partnerkę, która się tym nie przydzi :lol:
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
A może większość dziewczyn sie brzydzi spermy?
Chociaż jak już cie kocha i uprawia sex to nie powinna...


A czy z tego brzuszka mimo że pozbieramy (i tak dokładnie sie raczej nie da bo zawsze cos takiego dziwnego pozostanie) przedostanie sie tam gdzie nie trzeba...? :?:
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
A czy jakiś taki pojedyńczy wariat bez znaku dostanie sie do pochwy? Czy to widać? Nie źle to napisałem: oczywiście widać jak sperma sie dostanie ale czy jakiś pojedyńczy osobnik może...?
Qrde chyba znowu źle. Nie moge myśli zebrać... :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Sperma jesli zostanie na brzuchu to szybko plemniki w niej zawarte zaczynaja umierac, pare minutek i jest juz po nich niestety nie sa stworzone do takich warunkow.
 

HAJ

Cichy Podglądacz
hmmm po stosunku sperma zostaje w mojej dziewczynie, od roku zazywa ona tabletki antykoncepcyjne i jest luz. smieszne jest ze jak po stosunku nie wychodze z niej przez jaki czas, pozniej nagle wyciagne lub sam wyjdzie oj pisiotr na wierzch, wtedy sperma leje sie struminiami :lol:
a gdy robilismy to ebz prezerwtyw i tabletek, spuscizne zostawialem przewaznie na tyleczku lub brzuszku. teraz tez praktykujey spuscizne na cialko :p , np. twarz, czy cycsuzki
pozdrawiam
 

Mayonez

Seks Praktykant
LOL!
To był żart-prowokacja ;p

Chciałęm zobaczyć,co napiszą...ale że tylko JEDNA odpowiedź ?
zawiedliscie mnie ;p
 

Ewaaa12aaa

Cichy Podglądacz
Wiesz..to że w niej nie skończysz nie znaczy jeszcze, że nie ma szans na zajście w ciąże. Kiepsko widzę znasz męską fizjologię;)
 

Katti

Nowicjusz
tak sobie to czytam i szczerze jest mi obojętne gdzie facet skończy, jeśli w ustach, to nie wyobrażam sobie żebym miała ją wypluć (to tak jakby facet po zrobieniu mi minety zaczął sobie język wycierać ręcznikiem)...traktujesz partnera, tak jak sam chcesz być traktowany....ale to tylko moje zdanie...poza tym nie mam problemu z spermą na plecach, pośladkach, brzuchu, piersiach....nie do końca pasuje mi sperma na twarzy, ale nie raz, nie dwa się zdarzyło...no i zawsze można skończyć w trakcie analu ;P....ale jak to w życiu bywa, ludzie są różni, potrzeby i podniety także.....gdyby każdy lubił to samo, to zabawy w łóżku byłyby cholernie nudne ;)
 

Obcinaczka

Cichy Podglądacz
Ja spermę swojego faceta wypluwam do chusteczki lub umywalki po seksie oralnym, ponieważ mój żołądek nie znosi jej za dobrze i mogłoby się to źle skończyć ;-)
 

darmi

Cichy Podglądacz
Lubię spermę na każdym kawałku mojego ciała. Najbardziej chyba faktycznie na tyłku, ale nie jako wynik strachu przed ciążą. Osobiście stosunek przerywany uważam za najmniej komfortową metodę antykoncepcji, zaraz po kalendarzyku. Dreszczyk emocji owszem, ale podczas seksu w miejscu publicznym.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry