• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co na większą ochotę u dziewczyny

rozzz

Seks Praktykant
Nie wiem co się stało ale moja dziewczyna praktycznie zupełnie straciła na mnie ochotę. Nie chce jej się tego robić. Wieczorami to najchętniej by sie odwróciła i zasnęła ( mam takie wrażenie).

Nie bierze tabletek antykoncepcyjnych. Nikogo innego również pewnie nie ma. Nie chce również rozmawiać o całej sytuacji ;/ Co mam robić aby znowu sprawić żeby jej się bardziej chciało? Pytam się bo zastanawiałem się nad jakimś afrodyzjakiem. Czy są jakieś środki, które zwiększają ochotę?
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
1. Nie ten dział, tylko raczej do Porad seksualnych ten temat.
2. Ile macie lat i jak długo jestescie w zwiazku.
3. Jaki jest poziom komunikacji miedzy wami czyt. czy potraficie mowic sobie o wszystkim bez skrepowania.
Nie bierze tabletek antykoncepcyjnych.
Czyli zadnych hormonow np. plastrow, wkładek itp?
Nikogo innego również pewnie nie ma.
Jestes telepata, ze wiesz w 100% o czym mysli i co robi partnerka? ;)
Pytam się bo zastanawiałem się nad jakimś afrodyzjakiem. Czy są jakieś środki, które zwiększają ochotę?
A co ona sadzi o afrodyzjakach? Czy zamierzasz jej dosypac do jajecznicy jak nie bedzie patrzec? :unsure:
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Nie wiem co się stało ale moja dziewczyna praktycznie zupełnie straciła na mnie ochotę. Nie chce jej się tego robić. Wieczorami to najchętniej by sie odwróciła i zasnęła ( mam takie wrażenie).

Nie bierze tabletek antykoncepcyjnych. Nikogo innego również pewnie nie ma. Nie chce również rozmawiać o całej sytuacji ;/ Co mam robić aby znowu sprawić żeby jej się bardziej chciało? Pytam się bo zastanawiałem się nad jakimś afrodyzjakiem. Czy są jakieś środki, które zwiększają ochotę?
Może Twoja dziewczyna jest mocno zapracowana? Albo wydarzyło się coś co mocno siedzi jej w głowie ? Myślę że jeśli się znacie trochę to dowiesz się co jest nie tak.
Czasem taka niechęć do sexu bierze się właśnie z tego że druga osoba ma kogoś innego...
 
Mężczyzna

Matrix06

Cichy Podglądacz
Ja tak niestety miałem że ciągle zmęczona to może jutro albo niema nastroju, a jeśli już to zrób co masz zrobić i daj mi spokój. Trwało to kilka tygodni. Na początku nic nie podejrzewałem ale potem trochę ją przypilnowałem i okazało się że inny ją pucuje.
Delikatnie wybadaj sprawę.
 
Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
Może ma jakieś problemy osobiste i dlatego jej się nie chce? Będziesz musial z nią porozmawiać bo dla mnie osobiście nie istnieje związek bez seksu. Może postaraj sie jakoś rowerwać? Zabierz ja na jakąs wycieczkę. Problemem może byc również rutyna. Jeśli robicie to od dawna tylko w jeden sposób to nic dziwnego,ze może jej się nie chciec uprawiać seksu.
Afrodyzjaki to również dobry kierunek. Polecam sex elixir. Jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie z żoną i fajna sprawa.
 

rozzz

Seks Praktykant
Zainteresowałeś mnie trochę tym... Tylko pytanie, czy takie środki rzeczywiście działają? Pytam, bo różne opinie o nich krążą...
Ten sex elixir o którym piszesz - do najtańszych chyba nie należy?
 
Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
Rany, no jak do ściany. Przecież napisałem, że działa. Nikt Ci tutaj nie napisze na 100 % ,że konkretnie to zadziała na Twoją laskę . Musielibyście sobie sami przetestować. Jest to do kupienia w wielu sklepach:
http://sexelixir.eu/
a i nawet na allegro
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry