• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co mnie odpala …. ??

Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Wymień cztery rzeczy u siebie które sprawiają że robisz się podniecona / ny Co was odpala jakie elementy życia codziennego sprawiają że zaczynacie myślenie o seksie?? Jeśli byście mieli o tym opowiedzieć to było by to ‚ Jeśli tylko zacznę to robić odrazu nachodzą mnie myśli ….
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Podrywacz
Co mnie podnieca, w ogromnym skrócie :
- widok zadbanych kobiecych stóp
- czytanie poniższego forum lub korespondencja z kimś stąd
- kuzynka mojej partnerki, szczególnie po tym jak widziałem jej gorące fotki i filmy
- stópki mojej M
Są jeszcze inne rzeczy które działają na mnie nawet mocniej niż te wymienione powyżej, ale to zostawiam dla siebie.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
W tej kolejności:
1. Spojrzenie - jego wzrok sprawił że się w nim zakochałam, świdrował mój mózg który wysyłał prądy wprost do mojej cipki,
2. Pocałunki - banalne ale przez długi czas nasza intymność opierała się tylko na całowaniu, więc działają na mnie jak zapalnik,
3. Zdecydowany dotyk - mmm...,
4. Kiedy zachodzi mnie o tyłu i dociska tak żebym poczuła twardość jego kutasa.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Wiele roznych rzeczy... Ale chyba najbardziej mnie kreci jak dziewczyna jest na mnie napalona...
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Wymień cztery rzeczy u siebie które sprawiają że robisz się podniecona / ny Co was odpala jakie elementy życia codziennego sprawiają że zaczynacie myślenie o seksie?? Jeśli byście mieli o tym opowiedzieć to było by to ‚ Jeśli tylko zacznę to robić odrazu nachodzą mnie myśli ….
Czemu akurat cztery rzeczy, a nie siedem, albo jedna??? 😜 a tak całkiem poważnie to u mnie działa to chyba na innej zasadzie... nie mam konkretnej rzeczy, bo ja po prostu odpalam sama siebie i już... :) tak... pozytywne myślenie o samej sobie sprawia, że od razu jestem w dobrym nastroju... a dalej to już idzie lawinowo... 😁
 
Kobieta

Soulmate86

Seks Praktykant
U siebie to wystarczy, że mam na sobie pończochy czy seksi bieliznę i tak po prostu już czuje się podniecona. Podczas kąpieli czesto się masturbowalam bo też z jakiegoś powodu czułam nagłą ochote.

U faceta? Będę nudna, ale naprawdę tak jest, że gdy jestem zakochana to kręci mnie w nim prawie wszystko i to samo w sobie sprawia, że nie mogę się od niego od niego odessać.
 
Mężczyzna

Wulgarnyy

Nowicjusz
U siebie to wystarczy, że mam na sobie pończochy czy seksi bieliznę i tak po prostu już czuje się podniecona. Podczas kąpieli czesto się masturbowalam bo też z jakiegoś powodu czułam nagłą ochote ochote.

U faceta? Będę nudna, ale naprawdę tak jest, że gdy jestem zakochana to kręci mnie w nim prawie wszystko i to samo w sobie sprawia, że nie mogę się od niego od niego odessać.
To w sumie romantyczka z Ciebie <3
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
U siebie to wystarczy, że mam na sobie pończochy czy seksi bieliznę i tak po prostu już czuje się podniecona. Podczas kąpieli czesto się masturbowalam bo też z jakiegoś powodu czułam nagłą ochote.

U faceta? Będę nudna, ale naprawdę tak jest, że gdy jestem zakochana to kręci mnie w nim prawie wszystko i to samo w sobie sprawia, że nie mogę się od niego od niego odessać.
Rozkoszna…
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Mnie podnieca:
1.Widok kobiet pokrytych błotem , farbami itp.
2.Mocy makijaż i tatuaże u kobiet.
3. Kobiety z krótkimi włosami lub ogolone na łyso
4. Kąpiele i tarzanie się nago w błocie , malowanie całego ciała.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Wymień cztery rzeczy u siebie które sprawiają że robisz się podniecona / ny Co was odpala jakie elementy życia codziennego sprawiają że zaczynacie myślenie o seksie?? Jeśli byście mieli o tym opowiedzieć to było by to ‚ Jeśli tylko zacznę to robić odrazu nachodzą mnie myśli ….
- naturalne podejście do mojej osoby, bez krępacji
- filigranowe drobne ciało
- flirt z jej strony (stonowany i delikatny)
- pokazanie mi, że chce mnie tu i teraz
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry