• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

cLEVER ... TAK ON JEST GEJEM!

Status
Zamknięty.
I

imported_admin

Guest
Ze wzgledu na wielka prosbe uzytkownika cLEVER, zamieszczam tutaj post, o ktory tak bardzo mnie prosi... otoz chce on się z Wami czyms podzielic...:

-----------------------------------------------------------------------------
czesc chlopaki! dlugo myslalem nad tym postem, ale jednak sie przemoglem. wiem ze w naszym kraju to jest niepopularne, pelno jest tu homofobow i w ogole...ale jednak... chcialem zebyscie wiedzieli ze jestem gejem. wiem wielu sie teraz obruszy... choc nie wiem czemu... wiem i znam pare osob stad ktore rowniez sa gejami. rozmawialismy na priv i miedzy innymi dlatego pisze tego posta. jezeli jest was wiecej to prosze ujawnijcie sie. jak widac nie jestesmy sami. jest nas paru dlatego jesli ktos ukrywal to wczesniej, prosze niech da mi wiadomosc na priva. pogadamy moze sie spotkamy przy piwku niedlugo jade do wawy do rodziny. moze bedzie okazja do spotkan itp zastrzegam jednak ze post ten nie jest zartem i dlatego przyjmuje tylko powazne oferty. nie robcie se jaj panowie...po co. dzieki za uwage. czekam na wiadmosci papa

jego mail: clev@o2.pl jego gg: 3123640
-----------------------------------------------------------------------------

Jest to oczywiscie dzialanie w afekcie, ze osmielil sie wyslac podobny post w moim imieniu. tak jak powiedzialem przegial i poniesie tego konsekwencje.
 
I

imported_admin

Guest
internet nie jest w 100% anonimowy, ten kolega o tym jak widac zapomnial :)
 

Kolorowy

Podrywacz
Ja się własnie tak zfilmiłem :] o co chodzi? :]
Poztym Twoj nr. gg mi się nie zgadzał :> tak myslałem ze ktos sie włamał.

Jak to od odprostowałes? on nie zmienił hasla?
 

shizofrenik

Seks Praktykant
God czy to jest dziura w całym phpbb? czy w tym konkretnym wypadku? bo jeśli w całym to jako admin proszę o info na maila azdarak@wp.pl jak wyeliminowac taka mozliwość...kurde lool a co do tego posta bardzo prosze spoko tylko do tego sa odpowiednie portale...
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry