• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ciekawe czy moja partnerka się masturbuje?

michalaniol

Cichy Podglądacz
Moja, żona za każdym razem gdy ją pytam o masturbacje, twierdzi, że nigdy tego nie robiła, nawet jej do przez myśl nie przeszło - coś mi się wierzyć nie chce, że są takie kobiety....a czego się tu wstydzić normalna potrzeba :)
Za to Moja ex robiła to często słuchawką od prysznica - tzn. strumieniem wody, ponoć to bardzo podnieca, wolała to niż wibrator czy palce :)
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Hmmm myślę , że może być to związane z wiekiem ale tu chodzi także o temperament kobiety... Być może ona nie czuję takiej potrzeby lub nie wie /nie zna swojego ciała na tyle by dać sobie przyjemność:) musi sama się przełamać a jak raz się jej uda to będzie to powtarzać ciągle i ciągle heh:D
 

Vikingus

Seks Praktykant
Ja myślę, że jest to uzależnione w dużej mierze od akceptacji swego ciała i libido kobiety. Być może jeszcze uzależnione jest od tego jak sam temat masturbacji był wmowiony od młodych lat.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Moja masturbował a się od nastoletniosci, ale odkąd zaczęła współżyć, to już samodzielna zabaslwa jej nie satysfakcjonuje ponoć.
 

Halred

Erotoman
Jak to? Znasz jakiś przypadek?
Tak samo jak u facetów, jak za bardzo się przyzwyczai do ręki/zabawek to normalny seks nie będzie już taki prosty. Czytałem o tym, poza tym moja była też miała tak, że zabawka dawała lepszy efekt niż seks. Nie miała żadnych dużych problemów żeby dojść, ale zabawką to szło zauważalnie sprawniej. Opowiadała też, że stopniowo do tej zabawki się przyzwyczajała i z czasem było co raz lepiej.
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Moja partnerka tak, a ja lubię jej sprawić od czasu do czasu prezencik w postaci jakiegoś fajnego gadżetu. Gdyby tak to przeanalizować, to na damskich akcesoriach erotycznych znam się pewnie lepiej niż Ona, ale warto, bo mimo, że w związku jesteśmy wiele lat dzięki moim prezencikom odkryła kilka nowych przyjemności. Kiedy czasem spędzamy trochę czasu w weekend oddzielnie, ja ciesząc się swoim hobby, Ona ma czas dla siebie, lubię to naipięcie kiedy wracam do domu i czuję zapachy kosmetyków, ciepło sauny, widzę opakowania po maseczkach i innych rzeczach a moja miła siedzi bardzo odprężona i cudownie wygląda po wszystkich zabiegach. Nie mogę się doczekać wieczoru kiedy mi opowiada o teściku nowego urządzenia przy lampce dobrego alkoholu, zwykle kończy się to wspaniałą nocą.
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
" ... że są takie kobiety... " Czyli jakie? Pragnące jak faceci sexu? Podniecone i pełne fantazji? Troszkę dziwny temat :) Gdyby nie jęzory facetów i ocenianie... jeszcze byś się zdziwił jakie są kobiety w swych fantazjach. Tylko mało która ma to gdzieś i potrafi o tym opowiadać czy robić... ;)
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Poczytałam wasze wypowiedzi i muszę przyznać że w tym temacie,macie rację.Wszystkie kobiety,to robią, jedne częściej inne rzadziej,tylko tak jak tu ktoś napisał,niektóre nigdy się do tego nie przyznają.My wszystkie w tym ja potrzebujemy rozładować,napięcie seksualne,a taki wibrator,jest zawsze pod ręką. Druga sprawa to ,jeśli robię to sama,to wiem jak dokładnie jak się zadowolić,aby było mi maprawdę bosko,no i mogę panować nad długością,samego aktu uniesienia.
Jednak zabawka to tylko środek zastępczy, takie koło ratunkowe....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry