• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ci sądzicie

Mężczyzna

BB2020

Cichy Podglądacz
Cześć. Będąc w związku małżeńskim miałem kochankę, którą zostawiłem. Po upływie dwóch lat, żona mnie zdradziła i wyjechała. Napisałem do byłej kochanki i jesteśmy razem już 3 lata. Niestety nie mogę wybaczyć, że ona poszła w parę z żonatym, obleśnym facetem tylko by zapomnieć o mnie. W co nie wierzę za bardzo. Kilka razy i zostawiła go. Ci myślicie
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Uporządkujmy to. Byłeś żonaty jak Twoja kochanka z Tobą była, ale masz problem, że zrobiła to z żonatym? Bo kwestia obleśnego jest rzeczą dość umowną, każdemu podoba się coś innego.
Na dodatek przecież ją zostawiłeś, to mogła robić co chciała. Bo nie wiem jak wcześniej wyglądał Wasz układ, ale raczej wcześniej też powinna móc robić co chce, skoro sam miałeś żonę.
 
Mężczyzna

BB2020

Cichy Podglądacz
Jeśli to zrobiła od tak, bez uczuć, wstydu i jakiejkolwiek lojalności..... to zrobić może z każdym
 
Mężczyzna

BB2020

Cichy Podglądacz
Jasne, że można tak się odnieść do tego wątku. Lecz ja znałem kogoś innego wcześniej.... taką typową matkę Polkę
 
Mężczyzna

BB2020

Cichy Podglądacz
Ale to są już didaskalia.
Pytałeś co sądzimy, napisałam co sądzę. Ona może mieć wobec Ciebie takie same obawy jak Ty wobec niej.
Rozumiem i szanuję. Lecz jak dla mnie to wszystkie jesteście warte siebie....
Ona wykorzystać chciała kogoś by zapomnieć!!! Jesteśmy inni niż wy. Pamiętaj... suka nie da pies nie weźmie
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Rozumiem i szanuję. Lecz jak dla mnie to wszystkie jesteście warte siebie....
Ona wykorzystać chciała kogoś by zapomnieć!!! Jesteśmy inni niż wy. Pamiętaj... suka nie da pies nie weźmie
O jaki nieoczekiwany obrót przyjęła ta rozmowa.
Rzeczywiście szacunek to aż wycieka bokami w tym poście.
To teraz zmieniam jednak swoje stanowisko. Najlepiej będzie dla obu tych lasek jak będziecie się jednak trzymać od siebie z dala.
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Po prostu jesteś zazdrośnik, miała prawo jeżeli porzuciłeś, nawet nie poruszaj tego tematu. Dziewczyna szczera i tobie powiedziała o innym a teraz boli.
Chciałeś ratować małżeństwo i nie kochać się z żoną?
 
Mężczyzna

BB2020

Cichy Podglądacz
Po prostu jesteś zazdrośnik, miała prawo jeżeli porzuciłeś, nawet nie poruszaj tego tematu. Dziewczyna szczera i tobie powiedziała o innym a teraz boli.
Chciałeś ratować małżeństwo i nie kochać się z żoną?
Głupie. Ale jeszcze na początku poszła z koleżanką do mojego znajomego i brała białko.....ja zapierdalalem w Danii
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Pewnie pożałuję, że się włączam w ten temat ale kusi żeby iść po popcorn... Sam się zastanawiam co kolega rozumie przez białko... W każdym razie sprawa tak jak Saanvi podsumowała, wydaje się prosta i nie podoba Ci się, że żona Ci odpłaciła pięknym za nadobne. A żeby bardziej dosadnie to ująć, parę przysłów stsropolskich, oddających sytuację
Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe,
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Sam postaraj się dopasować te przysłowia do swojej historii 😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E O sądzicie o zakonnicach Seks 1
P co sądzicie o dp? Seks 1
Lukas69 Co sądzicie o elektro stymulacji? Masturbacja 7
J Rozetka odbytu- co sądzicie o seksie analnym? Seks 4
K Co sądzicie o tej zabawce Akcesoria erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry