• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chusteczki orgasm control jak opinie?

romterek

Cichy Podglądacz
Czy ktos moze stosował?
Zastanawiam się czy sobie nie kupić.

Mianowicie mam problem z przedwczesnym wytryskiem.Nie jest jakiś bardzo poważny bo nie kończę w kilka ruchów ale czasami chciałbym po prostu dłużej. Szczególnie w sytuacjach kiedy jestem bardzo podniecony i kiedy partnerka chce wiecej ale jak po prostu nie moge :p
 

Aviator1

Seks Praktykant
Najlepsze, o wiele lepsze niż prezerwatywa. Przetestowałem wiele gumek na przedłużenie wytrysku i niestety w niektórych penis flaczał, niektore wcale nie działałały. Za to chusteczki są całkiem spoko bo mozna o wiele dłuzej, poza tym wiadomo, że bez gumy jest przyjemniej. Sa jeszcze odpowiednie ćwiczenia. Przerwanie stosunku tuż przed momentem szczytowania i ponowne budowanie podniecenia po odczekaniu chwili; możesz wykonywać je przez całkowite wyjęcie penisa z pochwy lub przez uniesienie miednicy i częściowe wysunięcie członka; stosunek przerywany, naprzemienne opadanie i podnoszenie stopnia napięcia pozwala wypracować kontrolę nad własnym organizmem i stopniowe wydłużanie stosunków.
 

romterek

Cichy Podglądacz
No właśnie wiem i czytałem o nich. Ale moja panna nie lubi jak w taki sposób się zachowuję. W sensie przerywam , czekam.Potem dwa ruchyi znowu przerywam.Potrafi mnie przytrzymać nogami w trakcie stosunku i potem już niz z tego nie wyjdzie :p Muszę skończyć bo bardzo mnie to podnieca.
 

Aviator1

Seks Praktykant
To pozostaja Ci chusteczki. Tylko pamiętam o tym aby nie pakować sie w nią od razu po użyciiu chusteczki. Powineneś troche odczekać aż sie to wszystko wchłonie bo inaczej mozesz znieczulić również ją a tego byś raczej nie chcial Dobry jest jeszcze spray orgasm control ( jest to ta sama seria produktów)
 

rozzz

Seks Praktykant
Wypróbowałem ostatnio, są ok, chociaż w dłuższej perspektywie cena używania chusteczek wychodzi trochę drogo....Moim zdaniem jeśli pomagają to warto jest zamówić sobie spray. Moze mniej mobilny ale można trzymać w szafce nocnej, poza tym wychodzi cenowo o wiele taniej niż same chusteczki ;)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
No właśnie wiem i czytałem o nich. Ale moja panna nie lubi jak w taki sposób się zachowuję. W sensie przerywam , czekam.Potem dwa ruchyi znowu przerywam.Potrafi mnie przytrzymać nogami w trakcie stosunku i potem już niz z tego nie wyjdzie :p Muszę skończyć bo bardzo mnie to podnieca.
Rozkręca się a Ty nagle przerywasz akcję 🙈
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry