• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chętnie popiszę z jakimś Panem

Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Łatwe może być wiele tematów. Powiedzmy, że widziałaś moją fotkę:
i wpadłem Ci w oko, no więc, jak co byś dalej zrobiła?
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Hmmm, brzmi ciekawie. Powiem tak - Zacznijmy - którym paluszkiem mam zacząć, malutkim, czy od razu fakulcem? A może chciałabyś najpierw abym go naślinił? Czy już jesteś mokra?
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Osobiście najpierw zacząłbym od palca wskazującego - jeśli masz "bułeczkę", to pewnie przesuwałbym po roweczku, lekko na niego naciskając.
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Nie, nie i nie - naprawdę to Ci się podoba? Osobiście wolę, jwdnocześnie kciukiem "dobierać" się do drugiej dziurki. Masować i lekko naciskać. Co Ty na to?
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Nie wiem co jest w dzisiejszych Kobietach? Co chwilę piszą, że najlepiej to "wciśnij" mi całą pięść, uderz, zwiąż - a mi się podoba jak Kobieta jest czuła i potrafi niby nic nie pokazać, ale np. zkręcić dupeczką,
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Rozumiem, ale to nie moja bajka. Od młodości, było pewnie raz, ciach i już, a więc nie było ekscytująco, czyli potrzebne były jeszcze dodatkowe bodźce, a co można usłyszeć od faceta, który potrafi jedynie klnąć i ruchać tak aby tylko siebie zaspokoić?
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
I tak ugruntowałsię typ, kobiety,która na wyścigi chce dojść szybko, a jak poprzez prostactwo i chamstwo i brutalność. Z czasem yo zaakceptowałaś i już nic innego nie pozwalało na osiągnięcie przyjemności
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry