• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ból w dziewiczej pochwie podczas pieszczot

Status
Zamknięty.

rose

Biegły Uwodziciel
zdecydowanie lepiej jak rozetną.. bo jak pęknie w niepowołanym miejscu to trudniej sie goi :idea:
 

fraszka

Podrywacz
:? Koszałku Opałku, uwierz mi że jestem bardziej na bieżąco w tym temacie niż Ty i krocze jest rozciągliwe tylko do pewnych granic i jest wielka rzadkościa kiedy nie trzeba go rozciąć.
Seth Co za bleee, a jak twoja przyszła żona będzie wydawała potomka na świat to też będzie bleee :?:

Co do pęknięć samoistnych jest to niebezpieczne bardzo nawet bo może przy tym dojść do dostania sie mas kałowych do pochwy, nie mówiąc już o tym że jeśli źle się wygoi to potem można mieć problemy z utrzymaniem kału i wiatrów.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
:shock: Nie wiedziałem, że takie coś robi się w czasie porodu, wiedziałem, że jak jest problem z narodzinami to wykonuje się cesarskie cięcie, ale o jakimś nacinaniu skóry nie słyszałem. Jeju ale wy kobiety biedne jesteście, nie dosłownie, ale ten cały ból w czasie porodu...
 

Serenity

Seks Praktykant
hehe mi mama dawno juz zdala relacje z porodu bo ja wypytywalem. Niezly straszak wam powiem :) Bol jest straszny moja mama nawet zemdlala. Ble ble ble. W zyciu nie chcialbym byc dziewczyna :p
 

rose

Biegły Uwodziciel
no ból jest..ale bez przesady teraz mamy 21 wiek i nikt nie musi rodzić na żywca..jest znieczulenie np zewnątrzoponowe..ale za to powionien się wziąć naprawde dobry lekarz gdyż można łatwo spieprzyć.. mojej kuzynce zostawili kawalek plastiku w okolicy rdzenia i ją bolało..konowały ... później jej to usunęli i większych powikłań z tego powodu nie było.. :)
 

Kamcia

Cichy Podglądacz
ja nie widze potrzeby pojscia do lekarza :/ po prostu moze troche bolec na poczatku jak dziewczyna nie jest przezwyczajona. wydaje mi sie ze podczas pierwszej "palcowki" (nie lubie tej nazwy) to normalne...
takie moje zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry