

| Rozpoczęty przez | Tytuł | Forum | Odp | Data |
|---|---|---|---|---|
|
|
Ból bycia dziwkarzem/szwagrem i człowiek żałuje... | Poza tematem | 1 | |
|
|
Ból. Poddawanie się takim praktykom. Co o tym myślicie i czy macie w tym jakiekolwiek doświadczenia? | Seks | 11 | |
| F | Ból i poezja | Ogłoszenia | 0 | |
|
|
Ból przy wprowadzaniu | Seks | 30 | |
| F | Ból penisa | Porady seksualne | 4 |