• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

ból przy seksie, szczupła dziewczyna

Mężczyzna

BoTakLubie

Cichy Podglądacz
Pytanie kieruję głownie do Pań.
Jesteśmy z partnerką już od roku.
Jest szczupła, nie wysoka 160cm. Skarży się na ból podczas seksu. Dodam że nie ma problemu z nawilżeniem, jest i to obfite, a rozmiar mojego członka to jakieś 17-18cm, nie jakiś szczególnie gruby. Zresztą nie mam porównania.
Wiem, powiecie zmieńcie pozycje, ale to już rozumiemy i staramy się dopasować.
Czy też macie takie problemy?
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Jakiś czas temu mojej koleżance przy podobnych dolegliwościach zdiagnozowali tzw. vulvodynię - przerąbane, ale dziewczyna zaczęła się leczyć i mówi, że jest lepiej. Nie twierdzę, że partnerka autora postu ma do czynienia właśnie z tą chorobą, ale wycieczka do ginekologa jest chyba wskazana, forum w takich sprawach nie pomoże.
 
L

Laura.

Guest
Pytanie kieruję głownie do Pań.
Jesteśmy z partnerką już od roku.
Jest szczupła, nie wysoka 160cm. Skarży się na ból podczas seksu. Dodam że nie ma problemu z nawilżeniem, jest i to obfite, a rozmiar mojego członka to jakieś 17-18cm, nie jakiś szczególnie gruby. Zresztą nie mam porównania.
Wiem, powiecie zmieńcie pozycje, ale to już rozumiemy i staramy się dopasować.
Czy też macie takie problemy?
Mam ten sam problem. Oczywiście tylko przy niektórych pozycjach. Problem znika gdy wypije alkohol, bo jak wiadomo po alkoholu czlowiek sie rozluźnia. Moze jakoś nieświadomie sie stresuje lub jestem spięta i dlatego pojawia sie ból. Moze twoja partnerka ma to samo? Po alkoholu tez skarży sie na ból?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry