• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ból podczas sexu

Moni94

Cichy Podglądacz
Cześć wam, jestem tu od dłuższego czasu z Wami (takim cichym podglądaczem ;)), pytanie to kieruje do koleżanek, a mianowicie :
Często uprawiając sex z moim chłopem dochodzi do momentu gdy odczuwam boleści. Zawsze tak jest kiedy jest we mnie i nie ważne czy do końca czy dopiero w połowie. (uprzedze pytania: większy niż minimalna wielkość, grubszy) Za każdym razem kończy się to moim płaczem z bólu i rozczarowaniem że nie daje rady zaspokoić swojego mężczyzny, a on natomiast ma wyrzuty sumienia że przez niego cierpię, więc sex ktory dawniej potrafił byc kilka razy w tygodniu a nawet i 2 razy dziennie jest teraz kilka razy w miesiącu. Czuje duży ucisk na jajnikach, raz na jednym bądź drugim oraz ból promieniujący na lędźwia. Uprzedzając wszelkie pytania byłam u ginekologa, diagnoza - endometrioza i mięśniaki niedużej wielkości. Ide to jeszcze zdiagnozować u innego doktora prywatnie.
I tu moje pytanie - czy któraś z was miala podobny problem z bólem podczas sexu? Słyszałam ze podobno trzeba ćwiczyć mięśnie Kegla żeby zmniejszyć ból. Co możecie mi poradzić? Wciaz chodzę sfrustrowana i wściekła bo mam ogromną chcice caly czas a wiem że nie moge sobie na sex pozwolić bo bedzie kolejne rozczarowanie :(
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Moja żona miała podobnie po zabiegu zamrażania szyjki macicy, choć lekarze nie stwierdzili niczego co mogłoby to powodować. Jedyne co wskazywali to brak odpowiedniego nawilżenia, ale to na pewno nie było powodem odczuwania przez nią bólu. Problem sam się rozwiązał po porodzie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry