• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bliska relacja + praktyka toaletowa

Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Hej!

Temat toaletowego fetyszu jest u mnie od długiego czasu.
Uwielbiam to bez granic w obie strony.
Chciałbym poznać kobietę, która również czuje, a może świadomi już wie, że potrzeba jej tego w życiu.
Chętnie załatwiałbym się na Ciebie, w Tobie, dla Ciebie. Ty swobodnie możesz dawać to mi.
Czy poznam kobietę, która choćby fantazjuje o tym? może poznamy się i z czasem wprowadzimy to w czyn?
co myślicie o tym?
 
Mężczyzna

Martin 101

Podrywacz
Będziesz miał ciężko na tym forum znaleść kogoś chętnego, tylko czekać aż obrońcy moralności zrobią burzę wokół tego ogłoszenia.
 
Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
O dziwo wielu krzyków na ten wrażliwy temat, udało się już porozmawiać z kilkoma kobietami, które otwarcie opowiedziały, że kochają tematykę kału :) ale tak, temat ten zawsze wywołuje dreszcze i nierzadko oburzenie.
 
Mężczyzna

Martin 101

Podrywacz
O dziwo wielu krzyków na ten wrażliwy temat, udało się już porozmawiać z kilkoma kobietami, które otwarcie opowiedziały, że kochają tematykę kału :) ale tak, temat ten zawsze wywołuje dreszcze i nierzadko oburzenie.
Tematyka kału to nie moje klimaty ale nie ma się o co oburzać większość z nas ma swoje fetysze i ja to szanuję.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry