• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biżuteria erotyczna

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Biżuteria erotyczna czyli kolczyki w sutkach, penisach i pochwie co o tym myślicie? Osobiście nie jestem ich zwolenniczką jednak czasami wygląda to fajnie zwłaszcza wtedy gdy biżuteria jest dobrana właściwie i z wyczuciem estetyki. Jakie macie doświadczenia w tym zakresie?
Argumenty za i przeciw??
Czy bardziej to pomaga lub też może przeszkadza w codziennym życiu?
Złoto, srebro czy ewentualnie które kamienie szlachetne?
Gdzie przebiega ta cienka linia między estetycznym pięknem a kiczem?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Oo ciekawi mnie gdy mają mężczyźni, bo dla mnie się to wydaje bolesne 🙈. Ale dość ciekawie wygląda.

Np. Takie są:

Genital (M) - Hafada Body Piercing Location Information

www.bodyjewelleryshop.com

https://www.bodyjewelleryshop.com/b...on/location_types/genital_male_reverse_pa.cfm

Genital (M) - Prince Albert Body Piercing Location Information


Genital (M) - Palang Body Piercing Location Information


Genital (M) - Lorum Body Piercing Location Information


Genital (M) - Apadravya Body Piercing Location Information


Genital (M) - Kuno Body Piercing Location Information


Genital (M) - Fraenulum Body Piercing Location Information


Genital (M) - Dydoe Body Piercing Location Information

 
Mężczyzna

Dio

Cichy Podglądacz
Owszem, ładnie to wygląda ale czy jest praktyczne? W to wątpię.
Nigdy nie miałem okazji spotkać sie kolczykami ale na pewno bałbym się że przypadkowo się szarpnie i byłby problem.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Biżuteria może być chyba nawet fetyszem, ale w moim przypadku nie biżuteria w narządach płciowych i w sutkach. To byłoby nawet utrudnienie.
Łańcuszki, anklety, pierścionki, kolczyki (duże, a małe to w nosie). Warto je kupować, a warto też nosić.
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
Chodził mi jeszcze do niedawna po głowie pomysł na przekłucie sobie sutków, ale skutecznie się z niego wyleczyłam, gdy wyrwałam sobie kolczyk z ucha. Miałam w uchu strzałę (tzw. industrial), wyrwanie bolało jak cholera, więc jak tylko sobie pomyślałam jak bardzo musi boleć przypadkowe wyrwanie kolczyka z sutka.................... 🙈🙈🙈
 
Mężczyzna

perw_wujek

Cichy Podglądacz
Żona miała w jednym sutku bo miała tzw leniwego ale po dłuższym czasie zrezygnowała bo zaczęło się babrać i boleć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry