• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualne fantazje u chłopaków

Kobieta

kasiaStraz

Cichy Podglądacz
Jestem w związku z (myślałam) hetero mężczyzna ale okazało się że lubi zabawy analne i mam bi faceta ale nie przeszkadza mi to. Wręcz przeciwnie jest to fajne i ciekawe 🙂
Ja była kiedyś w związku z facetem bi. Mieliśmy znajomego również bi, i do dzieś pamiętam to jak robiłam loda facetowi z jego kolegą. W sumie całkiem inne doznania niz jak to zrobię z inną dziewczyną.
 
Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
Jestem biseksualny i jesli chodzi o stricte biseksualne fantazje - czyli takie angażujące w mojej wyobrazni obie płcie... Mało tego mam, bo nie przepadam za wielokątami :] Jedną jednak zawsze chciałem zrealizować - i w sumie prawie się raz udało*. Mianowicie, mam od lat fantazję że uczestniczę w seksie w trójkącie MMK z dorosłą, piękną kobietą i z przystojniakiem o bardziej męskim typie niż ja. Następnego dnia po gorącej nocy (obaj raczej zajęci kobietą niż sobą) rano jestem już sam z tym mężczyzną w domu. On już ubrany prawie do wyjścia, skacowany, ale elegancko, w garniturze w kratkę, siada na kanapie w innym pokoju apartamentu. Ja chwilę z nim gadam, pijemy kawę, no i nagle znajduję się między jego nogami. Rozpinamy mu spodnie, zsuwa je prawie do kostek. Jego tłusty penis stoi tak, aż napina na maksa jego bieliznę. Jakby wcale nie leciał tej koleżanki całą noc! Następnie pomagam mu zdjąć bokserki w dół i obrabiam ten ciężki wzwód, daję z siebie dużo i nakręca mnie to jak ch... Ssę go tak, żeby lśnił przeze mnie, nie przez moją poprzedniczkę.
On przy okazji sprawdza, kto robi to lepiej - odwieczne pytanie...
Nie wiadomo, jaki będzie wynik testu, ale to jest etap, na którym on już jęczy, drżą mu uda i zaczyna traktować moją twarz jakby nie mógł się opanować.

* - byłem kiedyś w takim trójkącie, ale nikt nie miał garnituru i skończyło się na oglądaniu xD młody byłem bardzo

** - teraz zaraz mogę mieć nową okazję, jadąc na majówkę z parą znajomych - ciekawe, jak to się ułoży xD
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Zazdroszczę‼️
Przeżyłeś moją ukrytą fantazję...
Akurat drugiego faceta do tych tematów znaleźć to nie problem. Problem aby to był ktoś normalny, no i wiadomo w jakimś stopniu musi być przystojny wg nas, chyba iż komuś zależy jedynie na kutasie beż względu na górna część ciała. To inna sprawa 😉

Tamto spotkanie było raz. Mam niedosyt. Bo stres był zbyt duży, i w zasadzie prócz paru momentów, to reszta była słaba. No ale się nie poddaje 🤤
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry