• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bilety Euro 2012

Status
Zamknięty.

pimp

Cichy Podglądacz
Czy komuś udało się zdobyć bilety na Euro 2012? Ja miałem trochę szczęścia i wylosowano mnie z puli PZPN, dostałem możliwość nabycia jednego meczu grupowego polskiej reprezentacji i warunkowo ćwierćfinału i finału ;) Chętnie kupię bilety na mecz otwarcia z Grecją i mecz z Czechami we Wrocławiu.
 

przyjaciolka

Nowicjusz
Śmiem twierdzić, że prawie wszyscy na tym forum będą chętni aby odkupić wejściówki na mecze polskiej reprezentacji. Ja, mimo, że jestem kobietą to uwielbiam piłkę nożną i nie mogę się doczekać na Euro 2012. Do boju Polacy!
 

SF

Administrator
Członek Załogi
Zainteresowanych informuję, że na platformie UEFA dostępne są jeszcze bilety Restricted View na mecze EURO 2012, również te odbywające się na polskich stadionach. Pospieszcie się bo bilety długo nie powiszą!

Bilety "Restricted View" to bilety na miejsca, gdzie wystąpić może ograniczenie widoku boiska. W związku z tym bilety te oferowane są do sprzedaży po obniżonych cenach.

Match 5 - ESP vs ITA Arena Gdansk
Match 9 - GRE vs CZE Municipal Stadium Wroclaw
Match 13 - ITA vs CRO Muncipal Stadium Poznan
Match 14 - ESP vs IRL Arena Gdansk
Match 17 - CZE vs POL Municipal Stadium Wroclaw
Match 25 - QF - WA vs RB National Stadium Warsaw
Match 26 - QF - WB vs RA Arena Gdansk
Match 30 - SF - W26 vs W28 National Stadium Warsaw
 

waldek

Cichy Podglądacz
Niestety dostanie się na platformę graniczy z cudem. Próbowałem kilkukrotnie jednak za każdym razem mam komunikat zwrotny, że zbyt dużo osób próbuje wejść na portal bilety UEFA EURO 2012. Strony nie odświeżam, nie opuszczam... ale doczekać się nie mogę. Czy komuś udało się dostać do tych biletów?
 

antonio

Nowicjusz
Mi się udało zalogować i widzę, że wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Ciekawe czy wrzucą coś z nowej puli?
 
Mężczyzna

koksu

Cichy Podglądacz
niestety nie udało mi się nic kupić z puli restricted view, ale za to będę miał bilet od znajomych na mecz otwarcia i od brata na spotkanie Czechami we Wrocławiu :)
 

SF

Administrator
Członek Załogi
Bilety Restricted View cały czas można kupić, również na mecze odbywające się w Polsce.
Match 9 - GRE vs CZE Municipal Stadium Wroclaw
Match 25 - QF - WA vs RB National Stadium Warsaw
Match 26 - QF - WB vs RA Arena Gdansk

 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry