• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bielizna dla partnerki...moje nietypowe wymagania...gdzie takie znaleźć

Mężczyzna

mw800

Cichy Podglądacz
Otóż, koniecznie muszę kupić partnerce majtki do łóżka.

A mam tak. Mają być pełniejsze, może troche wykrojone na pośladkach, ale nie mocno. Wszystko stringowate odpada.
A teraz najbardziej istotne kwestie. Nie mogą mieć zaczynającego się jakoś zazwyczaj w okolicach połowy cipki, podwójnego materiału. Nienawidzę tego. Muszą być mega gładkie na całej powierzchni. Cienka satyna lub coś w tym stulu, co opina fajnie łono począwszy od góru kości łonowej, poprzez okolice łechtaczki i tak aż do samego tyłka, bez zaczynającego się nagle podwójnego materiału. Ja uwielbiam na początku zabawy głaskać cipke przez takie majtki policzkami, nosem, ustami, dokładnie wyczówając cipeczkę pod materiałem. Nienawidzę koronek i innych szorstkich badziewii. Jakieś lateksy itp także odpadają...nie pozwalają czuć skóry partnerki jak cienki gładki materiał.
Pomożecie znaleźć?
Może Panie będą wiedziały o co chodzi :)
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Kurde nawet nie wiedziałem że majtki mogą mieć tak ogromne znaczenie dla kogoś ;)

No ale nic powodzenia może koleżanki coś zaproponują ( chociaż one chyba chodzą bez ) :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Super temat 🙂 Super bo jednak nasze panie są dość "swobodne" delikatnie mówiąc, w odbiorze bielizny.
Wściekle zielone majtki i czerwony biustonosz... 🙂
Nie wiem jak komu, ale mój Organ natychmiast wywiesi białą flagę.
 
Mężczyzna

mw800

Cichy Podglądacz
W skrócie bez podszewki.
Wydaje mi się to jasne. Damska bielizna ma podszewkę która zaczyna się zazwyczaj w połowie pusi
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Mnie osobiście nie interesuje jakaś tam podszewka. Od zawsze interesuje estetyka w doborze kolorów i wizualnej zgodności "fasonu" z moim poczuciem gustu.
Moim!
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Otóż, koniecznie muszę kupić partnerce majtki do łóżka.

A mam tak. Mają być pełniejsze, może troche wykrojone na pośladkach, ale nie mocno. Wszystko stringowate odpada.
A teraz najbardziej istotne kwestie. Nie mogą mieć zaczynającego się jakoś zazwyczaj w okolicach połowy cipki, podwójnego materiału. Nienawidzę tego. Muszą być mega gładkie na całej powierzchni. Cienka satyna lub coś w tym stulu, co opina fajnie łono począwszy od góru kości łonowej, poprzez okolice łechtaczki i tak aż do samego tyłka, bez zaczynającego się nagle podwójnego materiału. Ja uwielbiam na początku zabawy głaskać cipke przez takie majtki policzkami, nosem, ustami, dokładnie wyczówając cipeczkę pod materiałem. Nienawidzę koronek i innych szorstkich badziewii. Jakieś lateksy itp także odpadają...nie pozwalają czuć skóry partnerki jak cienki gładki materiał.
Pomożecie znaleźć?
Może Panie będą wiedziały o co chodzi :)
To może materiał poliamid z elastanem? Jest taki gładki, miły w dotyku.

A krój to będzie może z typu panty ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry