• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

BDSM z arabami

Mężczyzna

MrFabian12

Nowicjusz
Bardzo chciałbym być w ciele kobiety z wielkim biustem i zostać niewolnicą islamistów którzy wiążą ręce, nogi oraz syje. Chciałbym poczuć jak jestem unieruchomiony i penetrowany z każdej strony. Dodatkowo marzy mi się mieć knebel gdzie arabowie się spuszczają do mojej buzi. Bardzo mnie boli że nie urodziłem się kobietą
 
S

sheepdog

Guest
Bardzo chciałbym być w ciele kobiety z wielkim biustem i zostać niewolnicą islamistów którzy wiążą ręce, nogi oraz syje. Chciałbym poczuć jak jestem unieruchomiony i penetrowany z każdej strony. Dodatkowo marzy mi się mieć knebel gdzie arabowie się spuszczają do mojej buzi. Bardzo mnie boli że nie urodziłem się kobietą
Też bym chciał ale tylko na jeden dzień miec umysł kobiety ale na próbe. A potem w zalezności od wyniku doświadzcenia może resztę kobiety;):ROFLMAO:
 
Kobieta

hotkotka

Cichy Podglądacz
Bardzo chciałbym być w ciele kobiety z wielkim biustem i zostać niewolnicą islamistów którzy wiążą ręce, nogi oraz syje. Chciałbym poczuć jak jestem unieruchomiony i penetrowany z każdej strony. Dodatkowo marzy mi się mieć knebel gdzie arabowie się spuszczają do mojej buzi. Bardzo mnie boli że nie urodziłem się kobietą
Ja jestem kobietą i tego nie doświadczyłam także rozumiem czego Ci brakuje
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry