• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

BDSM/Cuckold - pomysł na zabawę z Żoną

Mężczyzna

TAMARCEL

Cichy Podglądacz
Dzień dobry,


mam taką fantazję, którą chce zrealizować, ale potrzebuje pomocy i kreatywności forumowiczów.

Moja żona podejrzewa, że ja chce aby puściła się z innym facetem. Robię często jakieś aluzje, a ostatnio jak zapytałem się czy chciałaby spróbować erotycznego masażu - bez wahania powiedziała, że tak.

Mam taki pomysł, aby kupić trochę zestawów do krępowania BDSM, zainicjować taki wieczór, że nie zrobię jej masaż. Zwiąże przy pomocy lin, przy pomocy różnych materiałów BDSM, które kupię. Zaknebluje (lub kupię taki knebel rozwierający usta) ją. Naoliwkuje ją, zrobię masaż i gdy będzie już mocno nakręcona zapytam czy nie chciałaby trójkąta z mężczyzną i że mam dla niej niespodziankę ale musi zaczekać. I niedługo wrócę.


Chciałbym zasymulować, że zaprosiłem innego mężczyznę, który ją wyrucha. Zejdę na dół, tak aby słyszała, że się z kimś witam i tutaj mam sprawę rozwiązaną - nagram na telefon głos wcześniej realnie przekształcony na inny. Czyli będę udawał że rozmawiał z innym facetem. Musi być to maksykalnie realnie. W międzyczasie chciałbym się ogolić wszędzie, żeby czuła że jest jakaś zmiana. Wiele wyrażeń przekształconych miałbym nagrane na telefonie, właściwie całe mnóstwo podniecających tekstów. Typu "cieszę się że w końcu znowu się spotykamy", "poznajesz mnie?".

Chce to dobrze rozegrać. I mam pomysł właściwie na wszystko - inne perfumy, zmieniona mowa, ogolony po powiedzeniu że niespodzianka. Chciałbym wziąć na szybko viagre, tak żeby penis był twardszy niż wcześniej.

Tylko proszę was o rady. Bo chciałbym też zmienić tymczasowo naturalny swój zapach (oprócz perfum) - czy ma ktoś pomysł jak to najlepiej zrobić?

Oczywiście musiałaby być mocno związana, oczy zasłonięte, tak aby nie mogła nic widzieć.

Żona na pewno będzie podjarana tylko, muszę to dobrze rozegrać i przygotować się.

Proszę też ktoś ma jakieś inne pomysły na to żeby to wyglądało na maksa realnie?
 
  • Like
Reactions: Mtb
Mężczyzna

Lukasz198555

Cichy Podglądacz
IMG-0723.jpg

Najlepszy zapach.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry