• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bardzo szybki wytrysk

Mężczyzna

mczieba

Cichy Podglądacz
DWA RUCHY I JUZ KONIEC.Tak wyglada od jakiegos czasu moj seks. Robię dobrze dziewczynie językiem ale mam wrażenie, ;że jej nie bedzie to wystarczało. Co robić?
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Moim zdaniem to jej na pewno nie wystarczy,na pewno sama się zaspokaja.Spróbuj jej zrobić palcówkę ,na początek spokojnie,
a potem zwiększaj tempo,to jest stu procentowa droga do orgazmu ,a właśnie o to chodzi,co do wczesnego wytrysku,to kwestia
obycia z seksem ,im częściej będziesz to robił,oczywiście z dziewczyną,nie masturbacja,tym dłużej będziesz dochodził,sprawdzony temat..
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
DWA RUCHY I JUZ KONIEC.Tak wyglada od jakiegos czasu moj seks. Robię dobrze dziewczynie językiem ale mam wrażenie, ;że jej nie bedzie to wystarczało. Co robić?
palisz ?? rzuć - serio to pomoże
zle odżywianie - to co jesz ma znaczenie
stress - masz za nerwowe podejście do ogólnej sytuacji - to morduje libido i to bardzo skuteczne
podejdź do momentów intymnych na spokojnie, nic na szybko, pośpiech rodzi tylko problemy, wydłużyć jak najdłużej chwile przed - może się zdarzyć że cisnienie zejdzie, przyjmij to z uśmiechem i rozluźnieniem, staraj się sytuację przerobić w uśmiech i zabawę

ejaculation precose to mankament połowy dorosłej populacji męskiej - stress, choroby, cywilizacja XXI wieku - to są głowne przyczyny
ale nie każdy się chce przyznać - rozmawiaj z nią, nie nakręcaj się bo w końcu się przed nią ( a potem może i też przed innycmi) ośmieszysz, a to juz uderza w męskie ego bardzo mocno
 
Mężczyzna

mczieba

Cichy Podglądacz
No właśnie u mnie to nie działa. Próbowałem masturbacji przed no i jak członek już stanie po 20 minutach to znowu jest krotko. Moze na 4 ruchy a nie na 2.W prezerwatywie jes podobnie.Boję się ze jest to choroba.
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Raczej nie. Jest to dość powszechne zaburzenie i uwierz,ze nie Ty jeden masz problemy z przedwczesnym wytryskiem i bardzo wielu mężczyzn się z tym zmaga. Nie napisałeś tutaj czy próbowałeś chusteczke orgasm control. Bo aktualne jest to najlepsza droga do powstrzymania przedwczesnego wytrysku. Taka chusteczka jest nasączona płynem, który ma działanie powstrzymujace przedwczesny wytrysk Lekko znieczula członka. Sam aktualnie używam jedynie połowy takiej chusteczki bo to zupełnie mi wystarcza.
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Nie miałem nigdy problemów z erekcją przy tych chusteczkach ale chusteczki znacznie poprawiłly moje życie intymne bo aktualnie mogę o wiele bardziej cieszyć się wspólżyciem z żona niż wcześniej kiedy miałem duże problemy z przedwczesnm wytryskiem. Najlepiej będzie jak po prostu sam spróbujes i ocenisz czy CI pasuja czy nie.Nie kosztują fortuny
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Jak miałem kiedyś takie problemy to podczas minety robiłem sobie dobrze do końca a potem już dawałem rady naprawdę długo
 
Mężczyzna

dziwak35

Cichy Podglądacz
masturbacja przed seksem nie do końca działa na przedwczesny wytrysk. Ja po takich zabiegach miałem problem z erekcją a to gorsza plama niż szybki wytrysk. Pomogły tabletki stud pills działają tonizująco bez osłabiania erekcji.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry