• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ball busting

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Po wymianie korespondencji z kilkoma osobami na ten temat rozumiem dlaczego nie wszyscy chcą się dzielić przeżyciami dotyczącymi "kopania po jajach" 🙂🙂. Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza Adama z "dużym worem", nigdy wcześniej tak się nie ubawiłam 😂 jednak zdaje sobie oczywiście sprawe że jaja bolą 😂😂😂😂😂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nawiązałam tutaj znajomość z sympatycznym człowiekiem który lubi te klimaty jednak nie ma zbyt dużego doświadczenia, chcę się ze mną spotkać oczywiscie w kontrolowanych warunkach (obecności mojego męża).
Osobiście nie są to moje klimaty i jestem nastawiona do tego raczej negatywnie i obojętnie jednak ciekawość nie daje mi spokoju 🙂
Ten facet chce abym była toples kopiąc go po klejnotach, stwierdził że jest uległy i lubi kobiety z dużym biustem.
Czy jest ktoś kto przybliży mi ten fetysz? Pytam ponieważ wcześniej pisałam z osobami które nie do końca pisały prawdę.
 

Piotr255

Nowicjusz
Hej Aneta.Ja w zeszłym roku miałem robiony ballbusting u dominy w Warszawie oraz bicie jajek pejczami.Co jak co ale to trzeba naprawdę lubić żeby się na coś takiego zdecydować.Ja po pół godzinie kopania jajek i mocnym waleniu jajek pejczami prawdę mówiąc jajka miałem mocno czerwono fioletowe.Ale ja akurat sam tego chciałem a opuchlizna mi zeszła dopiero po 3 dniach z jajek i teraz po tym nie ma nawet śladu.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Hej Aneta.Ja w zeszłym roku miałem robiony ballbusting u dominy w Warszawie oraz bicie jajek pejczami.Co jak co ale to trzeba naprawdę lubić żeby się na coś takiego zdecydować.Ja po pół godzinie kopania jajek i mocnym waleniu jajek pejczami prawdę mówiąc jajka miałem mocno czerwono fioletowe.Ale ja akurat sam tego chciałem a opuchlizna mi zeszła dopiero po 3 dniach z jajek i teraz po tym nie ma nawet śladu.
Czyli tutaj chodzi o dominację i masochizm?
 
Mężczyzna

Bigballslub

Nowicjusz
Mnie też kręci, czasem z dziewczyną pod czas sexu zdarza się że worek zostanie wykręcony albo po ściskany. Wcześniej jak byłem sam bardziej kręciło mnie krecenie jaderkami.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry