• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

badania ginekologiczne przy partnerze

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Nigdy nawet nie wpadłam na to by poprosić go o towarzystwo, ja z nim nie chodzę do internisty i do ginekologa też lubię chodzić sama.
Nie byłam w ciąży więc też nie było potrzeby aby partner był przy czymś obecny.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Chodziłem tylko na te gdzie miała w ciąży robione badania usg, na inne nie. Z wykształcenia jestem lekarzem, przez ładnych kilka lat pracowałem w zawodzie, to co miałem zobaczyć to zobaczyłem ale nigdy nie traktowałem tego w kategoriach seksualnych lub takich które mogą wywołać podniecenie, nie jara mnie to kompletnie, więc poszedłbym z Nią na taką wizytę gdyby tego chciała lub potrzebowała, ale nigdy w celu podniecenia się, bo dla mnie to jest jakieś pomylone.
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Wszystko by się okazało jak by to podziałało na wizycie. Czy byłoby obojętne, lekka zazdrość, czy podniecenie ?
 
Kobieta

Natiw

Cichy Podglądacz
nic co ludzkie nie jest mi obce , ...... w Gdańsku czy Bydgoszczy lekarze ginekolodzy ..... oficjalnie są też innych orientacji seksualnych .......
 
Kobieta

czerwona

Cichy Podglądacz
Ja mam dość dużo doświadczeń w tym temacie. I można znaleźć lekarzy których tez to kręci. Choć dosyć często mam jakąś pokręcona historię u ginekologa. Dalej żałuję, że mój lekarz przeszedł na emeryturę, bo był bardzo profesjonalny podczas nagich badań ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry