• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Argumenty, żeby przekonać żonę do trójkąta

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
prawda jest taka ze jezeli chodzi o 2m+k to wiekszość kobiet ma takie fantazje tylko boja sie do tego przyznać
boja sie bo za dużo myśla , zastanawiają sie cy po wszystkim jej mąz nie straci do niej zaufania , jak zareaguje jak zobaczy ją z innym a dotatkowo duza liczba kobiet ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu.
Jezeli chcesz przekonac żone do trójkąta musisz ciagle okazywać jej ze jest dla ciebie atrakcyjna zapewniac ja o swoich uczuciach i od czasu do czasu np podczas gorącego sexu powiedzieć jej ze bardzo chciałbyś zobaczyc jak ona kocha sie z innym być z nią w tej chwili całować ja i trzymac ja za ręke kiedy ona bedzie dochodziła z innym .
takie sa moje sprawdzone na własnym doswiadczeniu obserwacje
O, tu kolega bardzo dobrze napisal. Na nieswiadomce nawet stosowalem sie do jego rad. Mowilem malzonce ze mimo dwojki dzieci dalej jest super sexy, ze chetnie podzielilbym sie nia z innym zeby tez docenil jej urode i to jak sie dobrze bzyka, ze chcialbym zobaczyc to co robi ze mna jakby robila innemu, etc. Trwalo to kilka lat… i sie udalo.
niech Twoja panna zalozy sobie konto na tinderach albo podobnych i tam sobie wybierze kawalera (erotyczne rozmowy z typem tez ja mocno podnieca). Bys cos chcial jeszcze wiedziec to pisz do mnie albo do man_33 - widac ze sie zna:)
 
Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
O, tu kolega bardzo dobrze napisal. Na nieswiadomce nawet stosowalem sie do jego rad. Mowilem malzonce ze mimo dwojki dzieci dalej jest super sexy, ze chetnie podzielilbym sie nia z innym zeby tez docenil jej urode i to jak sie dobrze bzyka, ze chcialbym zobaczyc to co robi ze mna jakby robila innemu, etc. Trwalo to kilka lat… i sie udalo.
niech Twoja panna zalozy sobie konto na tinderach albo podobnych i tam sobie wybierze kawalera (erotyczne rozmowy z typem tez ja mocno podnieca). Bys cos chcial jeszcze wiedziec to pisz do mnie albo do man_33 - widac ze sie zna:)
o tu kolega widac tez sie zna:)
pozdrawiam
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry